• Рус
  • Укр

Вікна для кухні від Plamet

Кухня це особливе приміщення в будинку чи квартирі. Адже саме на кухні в процесі готування найбільше надлишкової вологи ніж у інших приміщеннях. Тому при виборі вікон на кухню треба звертати увагу на те, як цю вологу провітрювати, щоб в подальшому ця волога не випадала на вікнах у вигляді конденсату, простими словами щоб металопластикові вікна не потіли.
В момент вибору вікна звертаємо увагу на фурнітуру. Важливо, щоб вікно відкривалось, провітрювалось та мало режим мікропровітрювання. Багато хто недооцінює цю функція, а вона дуже корисна. В режимі мікропровітрювання вікно відкрите на 3-5 мм, що не дає протягів, а надлишкова волога виходить на зовні тим самим створюється нормальний мікроклімат в приміщенні.
Рекомендація від Plamet: Вікна на кухню можна замовляти в таких профільних системах як OpenTeck, WDS та KBE. Всі заявлені профільні системи підходять для скління кухонь. Не одноразово перевірені, та ми переконані, що вони стануть прикрасою вашого дому.

Додатково рекомендуємо звернути увагу на такий аксесуар до вікна на кухню як підвіконня. Саме на кухню можна замовити підвіконня з термостійким покриттям, адже в такому випадку можна його функціонально використовувати.

Металопластикові вікна для кухні дуже зручні у користуванні. Їх не треба фарбувати, вони легко миються особливо від жиру.
Не забувайте замовити москітну сітку, щоб різні комахи та пил або пух не потрапляли в приміщення, та не заважали вам готувати.

Получить консультацию

Наши менеджеры свяжутся в ближайшее время

Пн–Пт: 09:00–18:00

Дізнатись ціни❗️❗️❗️

Наші менеджери зв’яжуться з Вами в найкоротший термін

Ми чекаємо на вас за адресами:
📍м.Київ вул.Жилянська 101
📍м.Черкаси вул.Смілянська 86

Запрос на цену

Наши менеджеры свяжутся с Вами