Заміна вікон в під'їзді для створення комфортного мікроклімату

17.03.2023
Заміна вікон в під'їзді для створення комфортного мікроклімату

Установка металопластикових вікон в під’їзді – актуальна послуга в наші дні. Він допомагає зберігати тепло не тільки в під’їздах, але і в квартирах мешканців. Вікна з полівінілхлориду в під’їзді перешкоджають  проникненню вологи, пилу і бруду з вулиці.

Такі кімнати завжди виглядають більш затишно і привабливо, вони отримують менше шуму ззовні. Особливо це доречно в будинках, які розташовані поблизу жвавих доріг і залізниць.

Як правильно вибрати конструкцію з ПВХ?

Для заміни вікна в під’їзді потрібно вибирати вироби, які складаються як мінімум з двох камер. Однокамерні склопакети пропускають холод і перешкоджають збереженню тепла в приміщеннях.

Заміна вікон в під’їзді часто  обходиться недорого через малу площу  прорізів в  приміщеннях. Plamet встановлює вікна на замовлення в під’їздах різних розмірів і форм. Ми швидко виготовляємо конструкції необхідних розмірів і професійно виконуємо їх монтаж. У нас можна замовити вікна для хрущовки або сталінки за привабливою ціною.

Наші майстри виготовляють металопластикові конструкції з якісних матеріалів відомих виробників. У нас можна замовити вікна різних марок, в тому числі практичні Kommerling,  а також профілі WDS. Вони характеризуються високою естетичністю, зносостійкістю, стійкістю до вологи і  температурних коливань.

Чим перевершують вікна з металевого пластика дерев’яні аналоги

Будинок-новострой з новими вікнами

Вікна в ганку з ПВХ завжди перемагають дерев’яні конструкції.  Це стосується як технічних характеристик, так і естетичних властивостей. Металопластикові вікна зазвичай  пропускають більше сонячного світла, ніж дерев’яні конструкції. Це пов’язано з тим, що вони зазвичай займають менше місця в віконних прорізах.

Установка металопластикових вікон позитивно впливає на мікроклімат приміщення завдяки можливості вентиляції. При цьому є можливість встановлювати різні його  режими в залежності від потреб мешканців.

Пластикові вікна в під’їзді від виробника мають масу переваг:

  • висока міцність і тривалий термін служби – більше 60 років;
  • стійкість до негативних факторів зовнішнього середовища – впливу дощу, вітру, снігу і прямих сонячних променів;
  • простота в догляді – доситьмити вікно до входу раз в кілька місяців, і вони будуть виглядати акуратно;
  •  стійкість до впливу грибковихх поразок;
  • вироби не потребують частого ремонту, їхне потрібно фарбувати або покривати лаковими складами.

Заміна вікон в під’їзді – продумане і ефективне рішення для тих, хто хоче створити комфортний мікроклімат в під’їзді і підтримувати чистоту, тишу і затишок в приміщенні. Завдяки багатству колірних відтінків ламінованого профілю можна підібрати оптимальний варіант, який підійде для конкретного під’їзду.

Вікна в Пламет

Наші фахівці знають всі нюанси установки ПВХ-конструкцій в будинках  різного типу. Майстри пламету  швидко і без проблем встановлюють вікна в панельному будинку або цеглу зізброєю.

Якщо ви хочете зменшити тепловтрати в своєму під’їзді і поліпшити їх зовнішній вигляд, то правильним рішенням буде установка вікон з полівінілхлориду.

Обирайте найкраще з Plamet та  створюйте комфортну та затишну  атмосферу у ваших під’їздах!

Передзвоніть
мені