Навіщо потрібні москітні сітки?

27.01.2020
Навіщо потрібні москітні сітки?

Москітні сітки – зручні пристрої, які допоможуть уникнути не тільки укусів комарів, але й захистять будинок від надмірного міського пилу.

Причини встановлення москітних сіток:

  • Жителям міста набрид пух тополь, що залітає в кімнату, а також пилок рослин, що викликає алергію, в період цвітіння.
  • Жителям нижніх поверхів знайома проблема дрібного сміття, що літає у повітрі чи пуху тварин.
  • Рішення встановити москітні сітки на вікна – буде чудовою пропозицією для всіх домочадців.

Багатоповерхові будинки та офісні центри також встановлюють сітки на вікна. Виріб запобігатиме падінню потрібних речей та паперів з підвіконь у відкритий вуличний простір. Тому москітні сітки можна назвати багатофункціональним помічником у будинку та офісі.

Москітна сітка на вікно, зменшує проникнення крапель дощу та перешкоджає утворенню протягів, але не повною мірою. Тому якщо вас наздогнала злива далеко від будинку, а вікна відкриті – не біда, практична та багатофункціональна антимоскітна сітка протистоїть природному явищу та захистить ваше підвіконня від калюж та зайвих водних потік.

Представлені вище та інші фактори роблять виріб незамінним у приміщенні житлового та нежитлового призначення. Будь-яка обрана модель буде корисна незалежно від поверховості та площі будинку. Ефект від застосування ви відчуєте відразу після установки нехитрої конструкції.

Українсько-польська корпорація “Plamet” забезпечить Ваші вікна та двері якісними та надійними москітними сітками, з якими не страшні жодні комахи, а також сніг, дощ та сміття. Вибирайте “Plamet”, адже ми маємо корпорацію комфорту!

Передзвоніть
мені