Які вікна краще в квартирі: пластикові або алюмінієві?

05.12.2022
Які вікна краще в квартирі: пластикові або алюмінієві

Скління в житлових приміщеннях завжди  має бути якісним. Це допомагає створити теплу і затишну атмосферу в будинку.  Давайте розбиратися разом, краще мати в квартирі такі вікна – пластикові або алюмінієві.  Ці вироби мають схожу будову. Вони складаються з декількох камер, які довговічні длятеслярів, і склопакетів. Технічні властивості вироби  істотно відрізняються. Це завжди потрібно враховувати при виборі віконних конструкцій.

Які вікна краще: пластикові або алюмінієві

Щоб відповісти на питання про те, які вікна краще в квартирі, потрібно розібратися в особливостях їх конструкцій. У пластикових вікнах для з’єднання компонентів застосовується термозварювання, а елементи алюмінієвих конструкцій поєднуються саморізами і куточками. При  пошкодженні пластикового профілю їх  ремонт буде неможливий, а при поломці алюмінієвих конструкцій їх можна відремонтувати, замінивши зламані комплектуючі.

Алюміній – досить тонкий матеріал з невеликою вагою. Це дозволяє збільшити розміри вікон, і тим самим поліпшити їх світлопропускні властивості. Особливо це актуально для панорамних вікон.

Які вікна краще: пластикові або алюмінієві?

Якщо вивчати теплозберігаючі властивості конструкцій, потрібно враховувати, що алюмінієві вікна бувають двох видів:

 • з холодним профілем, який частіше використовується для облаштування нежитлових приміщень – складів, зимових садів і підсобних приміщень;
 • з теплим профілем, які відрізняються поліпшеними показниками теплозбереження (такі конструкції широко використовуються для скління квартир, офісних приміщень).

На теплозберігаючі властивості ОКвпливає те, які термовставки використовуються при виготовленні конструкцій.  Що стосується конструктивних властивостей, то обидваваріанти виробів –  з пластика і алюмінію – передбачають можливість вибору кольору.

Алюмінієві вікна фарбують спеціальною фарбою і на них наносять спеціальний захист полімерів, а пластикові ламінують.

Переваги алюмінієвих конструкцій незаперечні:

 • висока стійкість до впливу вогню;
 • тривалий термін служби;
 • легкість заміни елементів, які вийшли з ладу, на нові;
 • невелика вага, завдяки чому можна повністю засклити фасад будівлі;
 • гладка поверхня, що ускладнює прорив в конструкції іззовнішньої частинибудинку;
 • висока стійкість до корозійних процесів і температурних коливань;
 • відмінні шумоізоляційні властивості;
 • відмінні естетичні властивості.

Вікна в квартирі пластикові та алюмінієві

Алюмінієві конструкції мають меншу вагу, ніж пластикові, тому їх зручно транспортувати, переносити і встановлювати. Вони не несуть додаткового навантаження на несучі стіни конструкцій.

Які вікна з ПВХ краще?

Пластикові конструкції відрізняються відмінними теплозберігаючимивластивостями.  Які  вікна з ПВХ краще? Пропонуємо вам звернути увагу на  вікна WDS і Kommerling. У них гармонійно поєднуються відмінні експлуатаційні характеристики і вигідна вартість.   Перевагипластикових вікон, які додають їм практичності:

 • герметичність швів;
 • хороші шумоізоляційні властивості;
 • можливість вибору вироби потрібної конструкції.

У наш час багатьох людей цікавить питання – які вікна ПВХ краще. На це питання складно відповісти однозначно. При виборі компанії, яка займається виготовленням і продажем металопластикових вікон, важливо звернути увагу на її надійність.

Які фірми пластикових вікон краще?  Добре зарекомендували себе виробники вікон ПВХ:

При виборі компанії, яка практикує виготовлення і установку вікон з пластика або алюмінію, завжди спирайтеся на відгуки клієнтів і репутацію компанії.

Передзвоніть
мені