Як виглядає ціноутворення на балконне вікно

12.01.2023
Як виглядає ціноутворення на балконне вікно

Плануючи купити балконне вікно з дверима, багато хто хоче заощадити або знайти товари зі знижкою, і це бажання цілком зрозуміло. Головне – купити балконне вікно, якепрослужитьвам довгий час.

Деякі компанії пропонують замовити балконне вікно за фіксованою вартістю.  Як мінімум, це повинно насторожити покупця.  Ціна балконного вікна і дверей залежить від їх комплектації та інших параметрів замовлення.

Остаточну вартість вікон можна визначити тільки після уточнення характеристик кожного конструктивного елемента. Оцінюватибалконне вікно в цілому недоцільно і, швидше за все, його вартість буде завищена.

Як формується ціна балконного вікна з дверима?

Ціна балконного вікна з дверима безпосередньо залежить від вартості сировини і особливостей складових елементів конструкції.  Балконні двері і металопластики включають в себекілька складових:

  • елементи профілю
  • склопакети;
  • пломби;
  • підвіконня і укоси;
  • фурнітура;
  • припливи;
  • допоміжні аксесуари.

Дизайн балкона включає в себе 2-3 вікна, які разом з профілем являють собою герметичну конструкцію. Володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями.

До складу балконного вікна з дверима входитьпосилений елемент, завдяки якому підвищується  міцність і жорсткість конструкцій. Завдяки наявності їх елементів вартість металопластів  вище,   ніж ціна звичайної конструкції з  ПВХ.

На якість вікна багато в чому впливає якість профілю. Наприклад, п’ятикамерний профіль відрізняється від трикамерного технічними властивостями, тому їх вартість відрізняється.

Профіль – одна з основних складових вікна.  Він виготовлений з полівінілхлориду і армований спеціальними сталевими вставками.  Внутрішня поверхня профілю ділиться на кілька частин. Неякісні вікна з металопластику можуть оснащуватися профілем невеликої товщини або спрощеної конфігурації.

Вартість профілю залежить від його класу. Є балконні вікна з профілями класу А, В і С. Вони мають різні розміри балконного блоку – т профіль класу А становить 2,8-3 мм, класу В – 2,5-2,7 мм. Найтоншим вважається профіль класу С. Довговічність віконної конструкції безпосередньо залежить від міцності профілю.

Чим більше камер в профілі, тим краще його теплозберігаючі властивості. Профіль класу А коштує дорожче, але його ціна виправдовується зниженням витрат на оплату опалення в холодну пору року.

На вартість балконного вікна з дверима безпосередньо впливає якість скла. Вони можуть бути звичайними, теплозберігаючими і триплексними, які відрізняються підвищеною міцністю.

Балконне вікно всередині

Для балконних вікон і дверей найчастіше вибирають дво- або трикамерні склопакети. Все залежить від потреб збереження тепла в приміщеннях.  На ціну балконного вікна завжди впливає якість використовуваної фурнітури, яка відповідає за механізми відкривання і закриття вікон і настройки режиму вентиляції.

Балконний блок також включає в себе підвіконня. Його ціна залежить від матеріалу, виробника і конструктивних характеристик.

Які послуги входять у вартість балконного вікна з дверима

На ціну балконного вікна з дверима  безпосередньо впливають служби доставки. Тут важливо віддати перевагу компаніям, які дбайливо і швидко доставляють балконні вікна з гарантією їх цілісності і безпеки.

При розрахунку ціни балконного вікна особлива увага приділяється монтажу конструкцій. Період експлуатаціїі зручність використання вікон  залежать від професіоналізму майстрів. Якщо покупець платить відразу всю суму за балконні вікна, зазвичай це обходиться йому дешевше, ніж оплата їх частинами.

Остаточна ціна металопластикових вікон забезпечується наявністю додаткових аксесуарів. Наприклад, дитячі замки. Наявність спеціальних покриттів збільшує вартість балконного вікна.

Вибірякісного склопакета  для балконних дверей з ПВХ   завжди виправданий. Компанія Plamet  пропонує купити балконне вікно з дверима за оптимальною ціною при швидкому і професійному монтажі.

Довговічні металопластикові вікна завжди служать довго і забезпечують відмінні теплозберігаючі і звукоізоляційні властивості.

Передзвоніть
мені