Як відбувається монтаж металевих дверей в офіс

09.12.2022
Як відбувається монтаж металевих дверей в офіс

Металеві двері в офіс є не тільки функціональним елементом будівлі, але і візитною карткою компанії.  У кожного відвідувача, який відкриває вхідні двері, складається   перше враження про компанію.  Тому металеві офісні двері повинні  бути не тільки міцними, надійними і довговічними,  але  і виглядати красиво і презентабельно. Якщо вам потрібні саме такі двері, то ви можете звернутися за допомогою до нашої компанії. Ми пропонуємо вхідні металеві двері в офіс з сучасним дизайном і високою функціональністю.

На що звернути увагу при виборі металевих дверей

Навіть самінедорогі вхідні офісні двері повинні відповідати деяким важливим критеріям.  Вхідні двері в офіс повинна,  як мінімум, мати:

 1. Захисніфункції. Міцність моделі повинна витримувати спроби механічного злому.
 2. Хороша теплоізоляція. Привисокому рівні збереження тепла це знизить енергетичні витрати на обігрів приміщення.
 3. Звукоізоляційні. Все, що відбувається всередині офісу,  не повинно виходити за його межі. Хороша звукоізоляція забезпечить конфіденційність всіх процесів, які відбуваються всередині офісу.
 4. Стильний дизайн дверей повинен відповідати фірмовому стилю і вписуватися в зовнішнє оформлення всього приміщення.

У чому особливість дверей Plamet

Представлені нами металеві двері в офіс  мають різний дизайн:

 • Стандарт;
 • Арки;
 • дво- аботрилисті.

Офісні металеві двері з накладками створюються за принципом, який передбачає, що всі функціональні та конструктивні характеристики лаконічно доповнюють один одного. А з широкого асортименту можна вибрати моделі різних кольорів. Для того щоб двері мали підвищений захист від злому, їх конструкціязнайома з наступними особливостями:

 • кишені замків робляться максимально міцнимиі;
 • для виготовлення використовується якісний і міцний метал;
 • вхідні двері офісу обладнані замком м з великою кількістю класів секретності;
 • забезпечується захист замкових ригелів;
 • Допобудови петель виконується таким чином, щоб їх не  можна було розрізати.

Металеві двері в офіс

Міцні металеві двері в офіс виконані  з красивою обробкою з МДФ або натурального дерева. Всі металеві елементи покриваються спеціальною порошковою фарбою, яка захищаєвиріб  від  розвитку корозійних процесів.  Завдяки використанню якісних матеріалів і фурнітури,  металеві офісні двері розраховані на тривалий термін служби, навіть при частому відкриванні і закриванні протягом усього дня.

Наша компанія пропонує як бюджетні металеві двері для офісу,  які мають високу функціональність,  але мають більш простий дизайн, так і  дорогі моделі,  що виділяютьсяоригінальним зовнішнім виглядом з використанням кованихдекоративних елементів і дорогої обробки. У нас великий вибір якісних і функціональних дверей з оригінальним зовнішнім виглядом від надійних виробників, тоді телефонуйте нам на замовлення або консультацію.

Передзвоніть
мені