Як вибрати кращий склопакет для балконних дверей?

09.02.2023
Як вибрати кращий склопакет для балконних дверей?

Склопакети для балконних дверей завжди слід вибирати ретельно. При цьому варто звернути увагу не тільки на виробника. Завжди потрібно враховувати такі параметри, як кількість стекол, камер і товщина профілю при виборі балконних дверей з вікном. Ціна склопакетів безпосередньо залежить від якості   використовуваних матеріалів і фурнітури.

Кількість камер – важливий параметр для вибору балконних дверей зі склопакетами

На обмеженій території завжди доречно встановлювати розсувні вікна на балконі.  Кількість  камер склопакетів  безпосередньо залежить від теплозберігаючих і звукоізоляційних властивостей приміщень.

Якщо балкон невеликий за розмірами і більше виконує декоративні функції, то можна використовувати скління холодного типу. В цьому випадку допустимо використання однокамерних склопакетів.

Такі конструкції добре захищають балкон від несприятливих погодних факторів – вітру і снігу, дощу і пилу. Важливими перевагами такого типу конструкцій є невелика вага, тому вони створюють не додаткове навантаження на стіни будинку, а доступну вартість.

Склопакети оснащені трьома склянками і двома камерами. Такі конструкції більш довговічні, ніж однокамерні. Вони забезпечують хороші теплозбереження і властивості шумопоглинання. При цьому камери з подвійним склопакетом мають різний обсяг. Для приміщень поблизу залізниць, авто та аеропортів найчастіше використовуються двокамерні конструкції.

Трикамерні склопакети можна сміливо використовувати для балконів, які з’єднані з житловими приміщеннями. Вони забезпечують відмінну теплоізоляцію, шумоізоляційні властивості і дозволяють економити на енергоресурсах. При установці трикамерних склопакетів потрібно враховувати, що вони мають досить велику вагу.

Оптимальним варіантом теплого скління лоджій є трикамерні склопакети. Такі вироби оснащуються чотирма склянками з трьома камерами між ними. Товщина профілю в таких конструкціях – до 4 см.

Вибираємо склопакети з тривалим терміном служби

Для країн з помірним кліматом  відмінно підійде балконний блок теплого типу .  Згідно з європейськими вимогами, теплі склопакети повинні складатися  як мінімум  з двох камер. Якщо взимку температура опускається нижче 30 градусів, потрібно вибирати склопакети, які складаються з трьох камер.

Домогтися більшої безпеки на балконі дозволяють загартоване скло типу триплекс. Скло цього типу відрізняється підвищеною міцністю – до 7 разів більше, ніж звичайне скло.

Завдяки наявності спеціального клейового шару скло не розпадається на дрібні частинки при механічних пошкодженнях. Деякі модифікації склопакетів оснащуються спеціальними армованими сітками у внутрішній їх частині.

Для виготовлення склопакетів для балконних дверей часто використовують скло товщиною 4-6 мм.  Кращими тепло- і звукоізоляційними властивостями володіють скла товщиною 6-7 мм і триплексна конструкція.

Параметри, на які завжди слід звертати увагу при покупці конструкцій

Cклопакет параметриПри виборі склопакета з балконними дверима потрібно звертати увагу на відстань між стеколами. Зазвичай вона варіюється від 6 до 20 мм.  Іноді виробники металопластикових конструкцій домагаються поліпшення теплозбереження і шумопоглинання, розрізняючи відстані між стеклами в дво- або трикамерному склопакеті.

Наступний момент, який необхідно враховувати при виборі дверей на балкон зі склопакетами – це газонаповнені повітряні камери. У стандартних конструкціях для цього використовується звичайне повітря, а в більш дорогих моделях повітряні камери заповнені аргоном і криптоном. Це дозволяє знизити тепловтрати з приміщення до 25 відсотків.

Маркування склопакетів

Завжди потрібно звертати увагу на технічні характеристики будови при покупці балконного блоку.  Наприклад, склопакети WDS-6 характеризуються високою міцністю і довговічністю.  Наприклад,  маркування 4 i позначає енергозберігаючі технології проектування. Тоноване скло маркується 4Т.

К-скло покривається шаром срібла або титану товщиною 0, 12 мкм. Використання таких вікон дозволяє відобразити холод взимку і запобігти негативному впливу сонячних променів в жаркий період року. При використанні таких вікон є можливість заощадити кошти на опаленні в холодну пору року і зберегти приємну прохолоду влітку.

Компанія Plamet пропонує вигідну покупку балконних склопакетів  з відмінними експлуатаційними властивостями. Ціна балконних дверей зі склопакетами залежить від виробника, кількості камер і розмірів виробу.  Для виготовлення віконних і дверних конструкцій ми використовуємо як алюмінієвий профіль, так і металопластик.

Обирайте для свого будинку естетичні та довговічні дизайни з гарантією європейської якості!

Передзвоніть
мені