Порівняння вікон WDS і Steko: яким профілям віддати перевагу

29.09.2022
WDS vs Steko

Металопластикові вікна WDS і Steko добре зарекомендували себе на будівельному ринку. Вони демонструють відмінні енергозберігаючі та шумоізоляційні властивості. Такі конструкції добре захищають від несприятливих факторів навколишнього середовища, серед яких холод і спека, дощ і вітер.

Порівняння вікон за поданням профілю

Вікна WDS  виробляються відомим дніпропетровським заводом«Міропласт». Компанія має прогресивне італійське обладнання і використовує екологічно чисті і практичні матеріали для виготовлення вікон.  Конструкції профілю WDS  ідеально підходять для помірного клімату України і відповідають міжнародним стандартам якості.

WDS пропонує різні варіанти профілю:

 • WDS 400 з чотирма повітряними камерами і глибиною 6 см. Максимальна товщина склопакета – 3,2 см.
 • WDS 500 з 5 повітряними камерами і монтажною шириною 7 см. Зазвичай товщина склопакетів такого типу не перевищує 4 см.
 • WDS 5 SERIES – з п’ятьма камерами, глибина 6 см.
 • WDS 6 SERIES – з шістьма камерами, глибиною 7 см і двоконтурною системою герметизації.
 • WDS 7 SERIES – з шістьма камерами, глибина 7.
 • WDS 8 SERIES – з 6 повітряними камерами, глибиною 8,2 см і триконтурним варіантом герметизації. Ефективно використовувати його при підвищених вимогах до теплоізоляції.

Steko – великий український виробник металопластикових вікон. Заводи компанії розташовані у Львові та Дніпрі.  Компанія виготовляє вікна з міцних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій і безпечні для здоров’я.

Компанія випускає профілі в різних варіантах:

 • Steko 4S – з шириною профілю 5,8 см. Вікна цього типу зберігають тепло приблизно на 70%.
 • Steko 7S – з монтажною шириною 7,1 см Такі вікна відмінно зберігають тепло і мають хороші шумоізоляційні властивості.
 • Steko IDEAL 2000 – з шириною профілю 6 см. Ці конструкції зберігають тепло на 80%.
 • Steko IDEAL 4000 – з монтажною шириною 7 см. Теплозберігаючі властивості таких вікон реалізуються на 85%.
 • Steko IDEAL 7000 – з шириною профілю 8,5 см. Конструкції зберігають тепло на 90%. Шумоізоляція – 46 дБ.
 • Steko IDEAL 8000 – з монтажною шириною 8,5 см. Вікна мають хороші шумоізоляційні властивості – 48 дБ.

Профілі WDS і Steko

Зведена таблиця порівняння вікон WDS і Steko

У таблиці нижче порівнюються основні профілі двох марок:

Профіль WDS 5S STEKO S500
Ширина профілю 60 мм 60 мм
Ширина склопакетів 32 мм 24 мм
Кількість камер 5 шт 5 шт
Профіль WDS 6S СТЕКО V71
Ширина профілю 70 мм 70 мм
Ширина склопакетів 40 мм 32 мм
Кількість камер 6 шт 6 шт
Профіль WDS 8S ІДЕАЛ 7000
Ширина профілю 82 мм 85 мм
Ширина склопакетів 44 мм 44 мм
Кількість камер 6 шт 6 шт

Наявність сертифікатів якості та довговічності конструкцій

Порівняння профілів WDS і Steko

Вікна відомих брендів WDS і Steko користуються великим попитом у споживачів.  Вони  як мінімум в три рази перевершують дерев’яні конструкції по  теплозбереження.  Профілі обох марок міцні і довговічні.  При цьому не можна стверджувати, що віконні конструкції однієї фірми  випереджають продукцію іншої за багатьма показниками.

WDS і Steko виготовляють віконні конструкції з сертифікатами якості. Вся пропонована продукція проходить поетапний процес тестування.  При виготовленні конструкцій компанії не використовують дешевий пластик і важкі метали, тому вони не шкодять здоров’ю і абсолютно безпечні у використанні. Їх можна сміливо використовувати для облаштування приміщень різного призначення, включаючи дитячі кімнати і спальні.

Вікна WDS і Steko відрізняються тривалим терміном служби. Вони не втрачають своєї міцності і герметичності навіть під впливом ультрафіолетових променів, температурних коливань і інших негативних факторів навколишнього середовища.  При ретельному використанні вікна служать більше 50 років.

Естетика вікон Steko та WDS

Порівняння вікон WDS і Steko

В процесі експлуатації конструкції добре зберігають естетикувластивостей Eski e – вони не тріскаються і не жовтіють з часом.   Steko  і WDS приділяють особливу увагу захисту будинків від комах, тому пропонують практичні москітні сітки для вікон.

Вікна Steko і WDS  гармонійно доповнюють будь-які інтер’єри, підходять для установки на балконний блок. Можна замовити профілі з бездоганною білизною або іншими відтінками, які відмінно впишуться в кімнати різних стилів. На сучасному ринку широко затребувані вироби з імітацією натурального дерева.  При бажанні можна купити профілі з різними відтінками  ламінування з можливістю комбінування тонів.

Кількість камер і шумоізоляційні властивості

 WDS і Steko виготовляють вікна з різною кількістю камер – від 2 до 6. Оптимальним варіантом для житлових приміщень є профілі з 3-5 камерами. Чим більше камер, тим вище герметичність віконконструкцій і їх звукоізоляційні властивості.

Віконні конструкції WDS і Steko   володіють відмінними шумоізоляційними властивостями.  Їх встановлюють в квартирах багатоповерхових будинків і лікарнях, дитячих садах і школах. Вікна цих марок оснащенібезліччю систем контурної герметизації і європейської фурнітури. Завдяки цьому стулки щільно прилягають до рами і запобігають проникненню шуму в приміщення.

Вікна Steko і WDS  – відмінні варіанти скління квартир, заміських будинків і офісних приміщень.  Вони демонструють відмінні показники герметичності, теплозбереження і забезпечують надійний захист від несприятливих факторів навколишнього середовища. Такі конструкції не тільки функціональні, але і естетичні. Вони стануть гідною прикрасою будь-якого інтер’єру.

Створіть комфортні умови у вашому домі разом з нами!

Передзвоніть
мені