Порівняння вікон WDS і Steko: яким профілям віддати перевагу

29.09.2022
WDS vs Steko

Металопластикові вікна WDS і Steko добре зарекомендували себе на будівельному ринку. Вони демонструють відмінні енергозберігаючі та шумоізоляційні властивості. Такі конструкції добре захищають від несприятливих факторів навколишнього середовища, серед яких холод і спека, дощ і вітер.

Порівняння вікон за поданням профілю

Вікна WDS  виробляються відомим дніпропетровським заводом«Міропласт». Компанія має прогресивне італійське обладнання і використовує екологічно чисті і практичні матеріали для виготовлення вікон.  Конструкції профілю WDS  ідеально підходять для помірного клімату України і відповідають міжнародним стандартам якості.

WDS пропонує різні варіанти профілю:

 • WDS 400 з чотирма повітряними камерами і глибиною 6 см. Максимальна товщина склопакета – 3,2 см.
 • WDS 500 з 5 повітряними камерами і монтажною шириною 7 см. Зазвичай товщина склопакетів такого типу не перевищує 4 см.
 • WDS 5 SERIES – з п’ятьма камерами, глибина 6 см.
 • WDS 6 SERIES – з шістьма камерами, глибиною 7 см і двоконтурною системою герметизації.
 • WDS 7 SERIES – з шістьма камерами, глибина 7.
 • WDS 8 SERIES – з 6 повітряними камерами, глибиною 8,2 см і триконтурним варіантом герметизації. Ефективно використовувати його при підвищених вимогах до теплоізоляції.

Steko – великий український виробник металопластикових вікон. Заводи компанії розташовані у Львові та Дніпрі.  Компанія виготовляє вікна з міцних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій і безпечні для здоров’я.

Компанія випускає профілі в різних варіантах:

 • Steko 4S – з шириною профілю 5,8 см. Вікна цього типу зберігають тепло приблизно на 70%.
 • Steko 7S – з монтажною шириною 7,1 см Такі вікна відмінно зберігають тепло і мають хороші шумоізоляційні властивості.
 • Steko IDEAL 2000 – з шириною профілю 6 см. Ці конструкції зберігають тепло на 80%.
 • Steko IDEAL 4000 – з монтажною шириною 7 см. Теплозберігаючі властивості таких вікон реалізуються на 85%.
 • Steko IDEAL 7000 – з шириною профілю 8,5 см. Конструкції зберігають тепло на 90%. Шумоізоляція – 46 дБ.
 • Steko IDEAL 8000 – з монтажною шириною 8,5 см. Вікна мають хороші шумоізоляційні властивості – 48 дБ.

Профілі WDS і Steko

Зведена таблиця порівняння вікон WDS і Steko

У таблиці нижче порівнюються основні профілі двох марок:

ПрофільWDS 5SSTEKO S500
Ширина профілю60 мм60 мм
Ширина склопакетів32 мм24 мм
Кількість камер5 шт5 шт
ПрофільWDS 6SСТЕКО V71
Ширина профілю70 мм70 мм
Ширина склопакетів40 мм32 мм
Кількість камер6 шт6 шт
ПрофільWDS 8SІДЕАЛ 7000
Ширина профілю82 мм85 мм
Ширина склопакетів44 мм44 мм
Кількість камер6 шт6 шт

Наявність сертифікатів якості та довговічності конструкцій

Порівняння профілів WDS і Steko

Вікна відомих брендів WDS і Steko користуються великим попитом у споживачів.  Вони  як мінімум в три рази перевершують дерев’яні конструкції по  теплозбереження.  Профілі обох марок міцні і довговічні.  При цьому не можна стверджувати, що віконні конструкції однієї фірми  випереджають продукцію іншої за багатьма показниками.

WDS і Steko виготовляють віконні конструкції з сертифікатами якості. Вся пропонована продукція проходить поетапний процес тестування.  При виготовленні конструкцій компанії не використовують дешевий пластик і важкі метали, тому вони не шкодять здоров’ю і абсолютно безпечні у використанні. Їх можна сміливо використовувати для облаштування приміщень різного призначення, включаючи дитячі кімнати і спальні.

Вікна WDS і Steko відрізняються тривалим терміном служби. Вони не втрачають своєї міцності і герметичності навіть під впливом ультрафіолетових променів, температурних коливань і інших негативних факторів навколишнього середовища.  При ретельному використанні вікна служать більше 50 років.

Естетика вікон Steko та WDS

Порівняння вікон WDS і Steko

В процесі експлуатації конструкції добре зберігають естетикувластивостей Eski e – вони не тріскаються і не жовтіють з часом.   Steko  і WDS приділяють особливу увагу захисту будинків від комах, тому пропонують практичні москітні сітки для вікон.

Вікна Steko і WDS  гармонійно доповнюють будь-які інтер’єри, підходять для установки на балконний блок. Можна замовити профілі з бездоганною білизною або іншими відтінками, які відмінно впишуться в кімнати різних стилів. На сучасному ринку широко затребувані вироби з імітацією натурального дерева.  При бажанні можна купити профілі з різними відтінками  ламінування з можливістю комбінування тонів.

Кількість камер і шумоізоляційні властивості

 WDS і Steko виготовляють вікна з різною кількістю камер – від 2 до 6. Оптимальним варіантом для житлових приміщень є профілі з 3-5 камерами. Чим більше камер, тим вище герметичність віконконструкцій і їх звукоізоляційні властивості.

Віконні конструкції WDS і Steko   володіють відмінними шумоізоляційними властивостями.  Їх встановлюють в квартирах багатоповерхових будинків і лікарнях, дитячих садах і школах. Вікна цих марок оснащенібезліччю систем контурної герметизації і європейської фурнітури. Завдяки цьому стулки щільно прилягають до рами і запобігають проникненню шуму в приміщення.

Вікна Steko і WDS  – відмінні варіанти скління квартир, заміських будинків і офісних приміщень.  Вони демонструють відмінні показники герметичності, теплозбереження і забезпечують надійний захист від несприятливих факторів навколишнього середовища. Такі конструкції не тільки функціональні, але і естетичні. Вони стануть гідною прикрасою будь-якого інтер’єру.

Створіть комфортні умови у вашому домі разом з нами!

Передзвоніть
мені