Все що потрібно знати про безпечні вікна в дитячій кімнаті

12.12.2022
Все що потрібно знати про безпечні вікна в дитячій кімнаті

Вікно в багатоповерховому будинку може представляти пряму небезпеку, якщо в квартирі є маленька дитина. Щоб батьки могли спокійно залишати малюка в кімнаті одного, краще подбати про встановлення безпечних вікон для дітей. Багатьом приходить в голову ідея установки металевої решітки. Однак цей спосіб неестетичний, а при виникненні пожежі він може навіть стати небезпечним.

Безпечні вікна для дітей обов’язково повинні включати в себе запірний механізм. Він являє собою спеціальну фурнітуру в різних модифікаціях:

  • Блокатори;
  • Кабелі;
  • Ручки.

Як підвищити безпеку вікон у дитяций

Такі механізми ефективно заважають дитині відкривати вікно. Замки прості в установці і мають надійну конструкцію. Їх зовнішній вигляд лаконічно доповнює зовнішній дизайн вікна.

Безпечні вікна в дитячій кімнаті

Установка простого і надійного блокувальника займе у вас не більше 20 хвилин. Також вони будуть виступати в якості додаткового захисту від проникнення зловмисників.

Безпечні вікна для дітей можуть включати ручку із замком. Ця ручка буде провернутий тільки за допомогою ключа. Якщо його не буде в свердловині, дитина не зможе самостійно відкрити ручку. Також можна встановити ручку з кнопкою. Однак він менш надійний і підходить тільки для самих маленьких дітей. Дитина, у якого вже є достатньо сил в руках, може швидко відкрити таку ручку.

Вікна в дитячій кімнаті також можна підібрати зі знімною ручкою. Коли дорослі виходять з кімнати, їм потрібно просто зняти ручку. Без нього дитина не зможе відкрити вікно. Існують спеціальні дитячі замки, які дозволяють відкривати вікно тільки в відкидному положенні, але не дозволяють відкрити його повністю. Щоб широко відкрити вікно, потрібно скористатися ключем. Такі замки встановлюються додатково незалежно від встановленої фурнітури.

Вікна в дитячій повинні мати непорушні склопакети. Адже дитина може не тільки гратися з віконною ручкою, а й кидати що-небудь в склопакет. Непорушні склопакети на вікнах гарантують високу безпеку не тільки цілісності скла, але і виключають втрату крихти через розбите вікно.

Відповідь на питання про те, навіщо ставити москітну сітку на вікно, один.  Щоб комахи не проникали в приміщення. Всім батькам важливо розуміти, що такий елемент не захистить вашу дитину від випадання з вікна, адже якщо ви легко притиснете сітку руками, вона буде видавлюватися з віконної рами.

Вікна в світлій дитячій кімнаті

Підбираючи в дитячій кімнаті красиві вікна з ламінованим профілем, не забудьте подбати про самих маленьких.  Безпечні вікна для дітей захистять вашу дитину і додадуть більше спокою у ваше життя. Щоб купити такі вікна, можна вибрати підходящий варіант. Важливо відзначити, що при виборі не варто економити на безпеці, а краще купувати надійні і перевірені запірні механізми.

Передзвоніть
мені