Чи шкідливі для нас пластикові вікна?

27.01.2020
Чи шкідливі для нас пластикові вікна

Сьогодні тисячі людей обирають пластикові вікна. Цей вибір обумовлений тим, що це зручно та енергоефективно. Але чи була при цьому екологічна безпека? Чи не зашкодить здоров’ю людини установка пластикових вікон?

Профіль металопластикових вікон виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ). Цей матеріал входить до групи термопластів. До його складу входить зв’язаний хлор (57%), який одержують із кухонної солі, та етилен (47%). Необроблений ПВХ – це порошок. Щоб із цього порошку виготовити профіль для пластикових вікон, необхідно додати до порошку ПВХ модифікатори, стабілізатори, пігменти та необхідні допоміжні добавки.

В екстремальних ситуаціях іноді звичайні безпечні матеріали можуть завдати шкоди людині. Проте на кожний мінус знайдеться науково-доведений плюс.

Мінуси і плюси ПВХ вікон

➕ При пожежі склопакети ПВХ не спалахують на відміну від звичайних дерев’яних рам;

➕ ПВХ перешкоджає розповсюдженню вогню;

➖ при горінні ПВХ виділяється хлороводень;

➕ концентрація мізерно мала для шкоди організму.

➖ при горінні всіх матеріалів, до складу яких входять органічні сполуки, завжди виділяється чадний газ без запаху;

➕ оскільки ПВХ горить повільніше, ніж деревина, то концентрація чадного газу не досягає тієї величини, яка є небезпечною для життя людини.

Якщо ви вирішили купити пластикові вікна, то українсько-польська корпорація «PLAMET» привітно допоможе Вам у цьому! Пластикові вікна – це Ваш комфорт, безпека та надійність!

067 50000 51 – доставка до будь-якої точки України!

Передзвоніть
мені