Виробництво нестандартних вхідних дверей від виробника – найкраще рішення!

03.01.2023
Виробництво нестандартних вхідних дверей від виробника – найкраще рішення!

Завжди зручно, коли вхідні двері відповідає стандартним параметрам. Але що робити, якщо в приватному будинку або квартирі був спроектований дверний блок нетипових розмірів або в квартирі була проведена перепланування, в результаті чого дверний отвір розширився або зменшився? Навіть в таких ситуаціях можна знайти вихід – замовити нестандартні вхідні двері.

Під нестандартною вхідними дверима розуміється виріб, параметри якого значно відхиляються в ширину, висоту, товщину, а також матеріали, фурнітуру та інші характеристики. Замовляючи його, можна вплинути на будь-який з цих параметрів.

Нестандартні вхідні двері: зони експлуатації

Нестандартні вхідні двері використовуються в приміщеннях, де розмір дверних прорізів більше або менше 86-96 см в ширину і 205 см в довжину. Зазвичай двері встановлюють в приватних кабінетах і  будинках, під’їздах і підсобних приміщеннях.

Висота нестандартних вхідних дверей може бути різною. Зазвичай вона становить від 190 до 250 см. Ширина теж різна – від 70 до 150 см.

Якщо в квартирі або приватному будинку дверний отвір не маєтипових розмірів, то в таких випадках виготовлення нестандартних вхідних дверей замовляється за індивідуальними параметрами.

Природно, це обходиться на порядок дорожче, ніж покупка дверей типових розмірів, але результат завжди того вартий. Деякі намагаються підігнати дверне полотно під необхідні розміри, але замовлення дверей за індивідуальними параметрами – це завжди найкращий і безпрограшний варіант.

Нестандартні металеві двері часто встановлюються в гаражних приміщеннях і прибудовах до приватних будинків. Їх установка актуальна в будівлях, при  зведенні  яких будівельники не дотримувалися необхідних інженерно-технічних  норм. Якщо двері ширше дверного отвору, то її можна зменшити. Коли дверне полотно ширше наявного отвору, то вже необхідно  руйнувати стіни. Щоб уникнути подібних ситуацій, бажано  купити нестандартні металеві двері на замовлення.

Переваги виготовлення нестандартних вхідних дверей на замовлення

Іноді регулювання стандартних дверей під потрібні розміри закінчується тим, що дверне полотно остаточно псується і вже не підлягає ремонту. Це завжди потрібно враховувати при спробі самостійно вирішити питання.

Виготовлення нестандартних вхідних дверей з металу на замовлення має безліч переваг, серед яких наступне:

  • висока міцність конструкції і стійкість до механічних зовнішніх впливів;
  • виріб відмінно підійде для певного дверного отвору;
  • простота експлуатації та обслуговування;
  • можливість підібрати відповідний дизайн на особисті смаки і побажання.

Нестандартні сталеві двері від виробника можуть стати в нагоді в  будівлях з підвищеними вимогами до тепло- і звукоізоляції. Іноді клієнтів не влаштовують доступні варіанти дверних панелей, пропоновані в магазинах і на різних сайтах. У таких ситуаціях доречно замовити нестандартні вхідні двері.

Переваги замовлення нестандартних вхідних дверей в Plamet

Нестандартная входная дверь от производителяКомпанія Plamet виготовляє виготовлені на замовлення нестандартні вхідні двері необхідних розмірів. Наші фахівці виїжджають на об’єкти, щоб виконати конструктивні заміри і швидко виготовити дверні полотна з урахуванням всіх вимог замовника.

При необхідності ви можете  надати свої ескізи з різними дизайнерськими рішеннями, а наші майстри допоможуть втілити всі ваші ідеї та побажання в життя. У компанії Plamet ви можете замовити нестандартні вхідні двері від виробника за привабливою ціною. Якість продукції, яку ми пропонуємо, відповідає європейським стандартам.

Ми надаємо надійну гарантію на нестандартні сталеві двері на вулицю від виробника. При виготовленні дверних панелей ми враховуємо всі побажання замовників щодо габаритів, матеріалів, конструктивних властивостей і особливостей фурнітури  виробів. Ми завжди звертаємо увагу на вимоги клієнтів до товщини металу і характеристикам ущільнювачів.

Нестандартні вхідні двері від компанії Plamet мають ряд незаперечних переваг:

  • відмінні захисні та звукоізоляційні властивості;
  • хороші показники збереження тепла в приміщеннях;
  • відмінні дизайнерські властивості, завдяки яким вироби гармонійно вписуються в будь-які екстер’єри та інтер’єри;
  • висока міцність металоконструкцій.

Якщо в приміщенні є дверні прорізи нетипових габаритів, то правильним рішенням буде установка нестандартних вхідних дверей на замовлення з міцного металу. Фахівці компанії Plamet встановлюють дверні конструкції різних розмірів з урахуванням всіх технічних вимог і переваг замовника.

Звертайтеся до нас – ми з радістю допоможемо вам в облаштуванні функціональних житлових, комерційних і підсобних приміщень!

Передзвоніть
мені