Профіль Вікна WDS 8S

Вікна WDS 8S

Інформація про профіль вікна WDS 8S

Характеристики WDS 8S

 • кількість камер – 6 камер
 • монтажна глибина – 82 мм
 • опір теплопередачі – 1,45 м∙˚C/Bт
 • максимальна ширина склопакету – 44 мм
 • колір ущільнювача – сірий
 • фурнітурний паз – 13 мм
 • контури ущільнення – 3

Переваги WDS 8S

 • сучасний дизайн
 • надійно зберігають тепло
 • виготовляються на новітньому обладнанні
 • не потребують спеціального догляду
 • сяюче білий колір
 • пропускають більше світла

Вікна WDS 8S від компанії Міропласт демонструють відмінні експлуатаційні властивості. Такі конструкції характеризуються високою міцністю, довговічністю і естетичністю. Вони широко використовуються для установки в квартирах, приватних і заміських будинках. Конструкції допомагають зберігати тепло в приміщеннях і, відповідно, економити електроенергію.

Замовити профіль вікна WDS 8S

Вікна з профілем WDS 8S: відмінні теплозберігаючі властивості і висока естетичність

Компанія Plamet пропонує купити профілі WDS 8S за оптимальною ціною. Для виготовлення дверних і віконних конструкцій ми використовуємо пластикові та алюмінієві профілі.  При виборі виробів варто звернути увагу на профіль WDS-6, який складається з шести камер. Він оснащений двокомпонентним ущільнювачем, завдяки якому можна підвищити теплоізоляційні показники і продовжити термін служби виробів.

Якщо ви хочете купити металопластикові конструкції з підвищеною енергоефективністю, рекомендуємо вікна WDS 8S. Ціна виробів залежить від розмірів конструкції і  використовуваної фурнітури. Наша компанія має доступні ціни на вікна та двері з металопластику. Це пов’язано з тим, що ми працюємо безпосередньо з постачальниками міцних матеріалів для виготовлення вікон і дверей які відповідають європейським технічним стандартам.

Порівняння вікон WDS 8S  з іншими моделями

Профіль WDS 8S складається з 6 камер, тому його теплозберігаючі властивості набагато вище, ніж у попередніх модифікацій.  Ширина кріплення вікон – 82 мм.

WDS 8C – відмінний варіант для установки вікон в приватних і заміських будинках. У поєднанні зі стінами з хорошими показниками збереження тепла вікна допомагають створити максимально комфортну атмосферу в будинку і заощадити енергоресурси.

При використанні плівки або спеціального покриття на склі, що захищає від прямого впливу сонячних променів, можна захистити приміщення від перегріву в спекотні дні.

Де купити вікна WDS в Україні?

Вікна ВДС 8С відрізняються підвищеною міцністю за рахунок посиленого армування. Конструкції стійкі до механічних пошкоджень. Для підвищення показників безпеки можлива установка стекол, стійких до ударів.

Профільні системи віконнихконструкцій представлені як в основному білому кольорі, так і в інших тонах.  Завдяки ламінації конструкцій можна підібрати потрібний відтінок, який гармонійно доповнить будь-який інтер’єр і екстер’єр будинку.

Порівняння WDS вікон

Профіль вікна WDS8 WDS5 WDS6
Теплоізоляція 5 3 4
Шумоізоляція 5 3 4
Кількість камер 6 5 6
Монтажна ширина 82 мм 60 мм 70 мм

Компанія Plamet виконує монтаж металопластикових ВДС, в тому числі вікна WDS 82мм. Вікна WDS 8S дуже  популярні середклієнтів люблячих комфорт.

Ви все ще сумніваєтеся, які вікна вибрати – WDS або Steko?  Вікна ВДС вдало поєднують в собі високу практичність і естетичність, при цьому їх ціна на  порядок менше вартості  конструкцій Steko.

Замовити профіль вікна WDS 8S

Обирайте вікна для свого будинку з високими показниками енергозбереження та естетики, адже ви гідні найкращого!

Передзвоніть
мені