Профіль Вікна WDS 6S

Вікна WDS 6S

Інформація про профіль вікна WDS 6S

Характеристики WDS 6S

 • кількість камер – 6 камер
 • монтажна глибина – 70 мм
 • опір теплопередачі – 0,90 м∙˚C/Bт
 • максимальна ширина склопакету – 40 мм
 • колір ущільнювача – сірий
 • фурнітурний паз – 13 мм
 • контури ущільнення – 2

Переваги WDS 6S

 • сучасний дизайн
 • надійно зберігають тепло
 • виготовляються на новітньому обладнанні
 • не потребують спеціального догляду
 • сяюче білий колір
 • пропускають більше світла

Компанія Міропласт займаєнайкраще місце в розробці і  виготовленні віконних конструкцій з відмінними експлуатаційними і дизайнерськими властивостями, тому Plamet вибирає цей профіль серед безлічі інших віконних профілів.
Вікна WDS 6S – хороший варіант для скління квартир, приватних будинків і офісних приміщень. У конструкціях вдало поєднуються високі показники теплозбереження, відмінні естетичні властивості і демократична вартість.

Замовити профіль вікна WDS 6S

Вікна з профілем ВДС 6С: вибирайте кращі для домашнього затишку і комфорту!

WDS 6S складається з шести камер. Він має меншу висоту в порівнянні з іншими варіантами профілів ВДС.  Завдяки цьому в приміщення надходить більше природного світла.  Профіль ВДС 6С ідеально підходить для скління житлових приміщень.

Переваги експлуатації вікон ВДС 6С

Вікна ВДС 6С займають лідируючі позиції по утриманню тепла серед конструкцій класу В. При цьому їх ціна доступна і прийнятна. Конструкція такої системи відповідає європейським стандартам якості з точки зору надійності та енергоефективності.

Преимущества окон WDS 6S неоспоримы:

 1. Вікна з профілем ВДС 6С забезпечують відмінну шумоізоляцію і хороший захист від несприятливих зовнішніх факторів, в тому числі вітру.
 2. Такі конструкції є стильними і практичними елементами будь-якого будинку. Вони відмінно доповнюють інтер’єри різних стилів, підкреслюючи вишуканий смак господарів будинку або квартири.
 3. Металопластикові вікна WDS 6S виготовляються з використанням німецької фурнітури. Завдяки цьому механізми віконних конструкцій працюють злагоджено і без ривків в різних положеннях.

Завдяки якісній фурнітурі вікна не вимагають частого регулювання. Такі конструкції служать довго, і при специфічному догляді металопластикові вікна не потрібні.

Нюансы применения окон WDS 6S

Площа вікон ВДС 6С з білого профілю повинна бути до  6 квадратних метрів, а з кольорових – до 5 квадратних метрів. Довжина однієї сторони каркаса не повинна бути більше 25 00 м для збереження функціональності конструкції.

У вікнах також є вимоги до елементів відкривання. Їх площа не повинна перевищувати 2,5 м для білосніжного профілю і 2,2 м для кольорового.

Вікна мають підвищену жорсткість за рахунок збільшення розмірів простору для армуючого елемента. Це забезпечує відмінний захист конструкцій від вітру та інших зовнішніх факторів.

Купуючи вікна WDS 6 S, ви отримуєте надійний і функціональний дизайн за прийнятною вартістю. Наприклад, ціна  вікон Rehau або Veka з подібними властивостями буде як мінімум на порядок вище, ніж  вартість вікон WDS  6S.

Порівняння вікон WDS 6S  з іншими моделями

У вікон WDS 6S  збільшив кількість камер, які розміщуються з вулиці, в порівнянні звікнами 5S.  Це покращує теплозберігаючі властивості конструкцій.

У вікнах WDS 6S показники  шумоізоляції покращилися, якщо порівнювати з попередніми моделями. Це пов’язано з перенесенням  3-х камер на фасадну частину конструкції і наявністю додаткової 6-ї камери. Хороші шумоізоляційні властивості вікон також забезпечуються європейською якістю фурнітури і правильним монтажем конструкцій.

WDS 6S  став більш стильним і привабливим, якщо порівнювати з  попередніми моделями ВДС. Площа скляної поверхні збільшилася за рахунок зменшення висоти профілю. Це відповідає сучасним принципам проектування вікон  різного призначення. Важливою перевагою  вікон WDS 6S  є широкий вибір колірних відтінків.

Порівняння WDS вікон

Профіль вікна WDS6 WDS5 WDS8
Теплоізоляція 4 3 5
Шумоізоляція 4 3 5
Кількість камер 6 5 6
Монтажна ширина 70 мм 60 мм 82 мм

Компанія Plamet виконує монтаж металопластикових ВДС, в тому числі вікна WDS 6S, раніше конструкцій з профілем WDS 60. Загальнаширина останнього становить 60 см. Вікна WDS 6S в  наші дні дуже  популярні середклієнтів.

Ви все ще сумніваєтеся, які вікна вибрати – WDS або Steko?  Вікна ВДС вдало поєднують в собі високу практичність і естетичність, при цьому їх ціна на  порядок менше вартості  конструкцій Steko.

Замовити профіль вікна WDS 6S

Вибирайте найкраще для своїх будинків, і  нехай ваші будинки завжди будуть теплими і затишними!

Передзвоніть
мені