Металопластикові вікна OpenTeck

Профіль Open Teck Вікна Plamet

Вікна OpenTeck займають левову частку виробництва компанії Plamet за рахунок низької ціни та відмінної якості.

Це бюджетний сегмент, який дозволяє замінити старі дерев’яні вікна на нові пластикові з усіма перевагами металопластикових вікон за доступні кошти.

Вікна OpenTeck саме виробництва компанії Plamet  прийшлись  до смаку навіть найвимогливішому споживачу, адже запорука гарного вікна – це цілий комплекс робіт, від виробництва до монтажу, якісних комплектуючих, та точної консультації.

Розглянемо детальніше лінійку профільних систем OpenTeck від компанії Plamet:

  • Вікна OpenTeck DeLux. Профільна система шириною 60 мм, 5-ти камерна, максимальний склопакет доступний для замовлення 32 мм. Доступна у виробництво як білого кольору, так і ламінації. Рекомендуємо скління вікнами OpenTeck DeLux холодних балконів, веранд, зимових садів, бесідок , виробничих приміщень.
  • Вікна OpenTeck Elit. Має монтажну ширину 70 мм та 6-ть повітряних камер всередині. Максимальний склопакет 42 мм. Має ущільнювач чорного кольору. Якщо потрібно замінити вікно на кухню, спальню, залу квартири, за критерієм ціна/якість, вікно  OpenTeck Elit буде вашим фаворитом.

Вікна OpenTeck від компанії Plamet виготовляються на сучасному обладнані, мають гарантію від виробника, для комплектації такого вікна використовують лише найкращі комплектуючі, відомих брендів, мають всі сертифікати якості, та гігієнічні висновки. А наші майстри виконають професійний замір та монтаж.

Замовити вікна OpenTeck

Замовити вікна OpenTeck від виробника Plamet за найкращими цінами можна:

  • м. Київ
  • м. Черкаси
Передзвоніть
мені