Металопластикові вікна Kommerling (KBE)

Профіль Kommerling Вікна Plamet

Вікна Kommerling (КВЕ) –  це вікна які характеризують з  німецькою якістю. Варто зазначити, що виготовляють даний профіль в Україні, в м. Запоріжжя на заводі Profine,  на сучасному німецькому обладнані за німецькою технологією GreenLine. Ця технологія передбачає без свинцеву рецептуру, та має найвищий показник екологічності, як для здоров’я людини, так і для навколишнього середовища.

 Вікна КВЕ від компанії Plamet представлені  лише в профілі КВЕ Optima.

Ця профільна система має 6-ть камер, 70 мм монтажної ширини, товщина зовнішньої стінки 3 мм та відноситься до категорії профілю класу А, що в свою чергу збільшує термін експлуатації даного профілю, та додає жорсткості виробу . Максимальний ширина для засклення вікон КВЕ склопакетом 40 мм.

Рекомендуємо для засклення жилих приміщень таких як квартира: вікно в спальню, вікно в кухню, вікно в дитячу кімнату. Ідеально підходить для скління котеджів і приватних будинків. Високі показники енергоефективності допоможуть підтримувати здоровий клімат в приміщенні, та заощаджувати на опалені. Вікна КВЕ доступні для замовлення як в білому кольорі, так і в ламінації. Вікна КВЕ від компанії Plamet це ідеальний вибір на довгі роки! Гарантія від заводу виробника.

Як замовити відмінну якість вікон Kommerling по доступній ціні?

Дуже просто телефонуйте нам для детальної консультації за номером багатоканальної лінії  та наші менеджери  нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть визначитись.

Замовити вікна Kommerling

Замовити вікна Kommerling (КВЕ)  можна за адресою:

  • м. Київ
  • м. Черкаси
Передзвоніть
мені