Металопластикові вікна Kommerling (KBE)

Вікна КВЕ –  це вікна які характеризують з  німецькою якістю. Варто зазначити, що виготовляють даний профіль в Україні, в м. Запоріжжя на заводі Profine,  на сучасному німецькому обладнані за німецькою технологією GreenLine. Ця технологія передбачає без свинцеву рецептуру, та має найвищий показник екологічності, як для здоров’я людини, так і для навколишнього середовища.

 Вікна КВЕ від компанії Plamet представлені  лише в профілі КВЕ Optima.

Ця профільна система має 6-ть камер, 70 мм монтажної ширини, товщина зовнішньої стінки 3 мм та відноситься до категорії профілю класу А, що в свою чергу збільшує термін експлуатації даного профілю, та додає жорсткості виробу . Максимальний ширина для засклення вікон КВЕ склопакетом 40 мм.

Рекомендуємо для засклення жилих приміщень: вікно в зал, вікно в кухню, вікно в дитячу кімнату. Ідеально підходить для скління котеджів, приватних будинків. Високі показники енергоефективності допоможуть підтримувати здоровий клімат в приміщенні, та заощаджувати на опалені. Вікна КВЕ доступні для замовлення як в білому кольорі, так і в ламінації. Вікна КВЕ від компанії Plamet це ідеальний вибір на довгі роки! Гарантія від заводу виробника.

Як замовити відмінну якість вікон КВЕ по доступній ціні?

Дуже просто телефонуйте нам для детальної консультації за номером багатоканальної лінії  та наші менеджери  нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть визначитись.

Замовити вікна КВЕ  можна за адресою:

  • м. Київ
  • м. Черкаси
Передзвоніть
мені