Нестандартні вікна

Які вікна слід вважати нестандартними:

Круглі вікна

Круглі вікна не так поширені як два попередніх варіанти, але ж все таки існують. Відрізняються лише діаметром більші або менші. По своїй технологічній суті це дві арки які зварені по середині між собою. Додатково їх прикрашають декоративним шпросом (перетинки в середині склопакету) або декоративним склом.

Нестандартні вікна Київ

Трапеції та трикутники

Такі вікна виглядають дуже оригінально та підкреслюють індивідуальну стилістику будівлі. Найчастіше зустрічаються  на мансардах котеджів, під скатом даху. На сьогоднішній день архітектура швидко розвивається та багато талановитих архітекторів створюють нові будівлі з використанням різноманітних геометричних форм.

Нестандартні вікна Черкаси
Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  Арочні вікна

  Знизу це вікно звичайної прямокутної форми, а зверху має радіус. Такі вікна часто використовуються для історичних будівель, духовних храмів, а також для нових приватних будинків, стилізованих під старину та надають будівлі не аби якого шарму. Такі вікна прийдуть до душі поціновувачам класичного стилю.

  Прямокутні вікна з гнутими та косими імпостами

  У великих вікон існують перегородки, які можуть бути не лише прямими, але і гнутими чи косими. Вони створюють малюнок, що надає особливості певному вікну чи дверям. Якщо використати таку техніку для скління великої площі, то можна створити неповторний шедевр.

  Що важливо знати про нестандартні вікна

  Всі нестандартні вікна у Києві та Черкассах виготовляються індивідуально у спеціальному цеху нестандартів. Тут немає виробничої конвеєрної лінії. До кожного вікна тут індивідуальний підхід. Це можна порівняти з ручною роботою. Над кожною деталлю працюють професіонали своєї справи.

  До нестандартних вікон потрібно підходити відповідально з моменту проектування, заміру до монтажу. Існує безліч обмежень які потрібно враховувати. Тому краще звернутися до наших кваліфікованих спеціалістів, які нададуть Вам консультацію.

  Кожен будинок, так як і люди,  індивідуальний. Його зовнішній вигляд залежить від маленьких деталей під час проектування. Вікна в цьому процесі займають дуже важливу нішу. Адже вікна –  це очі вашого будинку або квартири. Щоб надати будинку  особливого шарму використовують нестандартні вікна.

  Замовити нестандартні вікна

  • у м. Києві
  • у м. Черкаси
  Нашi роботи
  Пластикові вікна
  Балкони та Лоджії
  Вікна для котеджу
  Вікна для офісу
  Нестандартні вікна
  Параметри вікна
  1 300
  мм
  1 300
  мм
  Отримати прорахунок
  Як ми працюємо
  1
  Замовлення зворотного дзвінка
  2
  Професійний замір вікон
  3
  Укладання договору
  4
  Нові вікна вже встановлені
  Безкоштовний виїзд на замір Київ Черкаси

   Передзвоніть
   мені