Вікна для тераси

Тераса – це прибудова біля будинку, зазвичай відкритого типу. На сьогоднішній день все більше людей прагнуть мати можливість якомога більше часу проводити на терасі. Приймати гостей влаштовувати барбекю, відпочивати, пити каву зранку та ще безліч приємностей. Тому все частіше до нас звертаються за допомогою у засклені тераси.

Давайте  розглянемо детальніше як же краще засклити це приміщення.

Вікна для тераси Київ

По-перше тераса може бути:

 1. Теплою
 2. Холодною

В залежності від того який варіант Вам підходить, наші менеджери допоможуть вам підібрати розсувні вікна для тераси.  В таких випадках зберігається максимальна наближеність до природи, з’являється захист від вітру, пилу, вологи та інших атмосферних явищ.

Вікна для тераси Черкаси
Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  В теплих варіантах використовують профіль біль широкий від 70 мм та з функціональними склопакетами (енергозберігаюче скло або мультифункціональне). Це вікна для терас з профільних системи WDS 6S або KBE Optima та OpenTeck Elit. Вони можуть бути як білими так і різній кольоровій гамі, наприклад під дерево або в кольорі антрацит. Приміщення тераси в теплому засклені ви зможете використовувати цілий рік.

  Якщо розглядати холодний варіант, мається на увазі, що дане приміщення не отоплюється, то варто звернути увагу на системи 60 мм та використовувати склопакети зі звичайним склом. Вони матимуть меншу вартість, та матимуть полегшений варіант, це важливо враховувати, якщо при заскленні тераси треба зменшити навантаження, так як в такому варіанті вага конструкцій буде меншою. До Вашої уваги вікна для терас з профілю OpenTeck DeLux, WDS 5 S. Також є можливість виготовлення в різних кольорах.

  Для консультації або замовлення чекаємо Вас за адресою:

  • м. Київ
  • м.Черкаси
  Нашi роботи
  Пластикові вікна
  Балкони та Лоджії
  Вікна для котеджу
  Вікна для офісу
  Вікна для тераси
  Параметри вікна
  1 300
  мм
  1 300
  мм
  Отримати прорахунок
  Як ми працюємо
  1
  Замовлення зворотного дзвінка
  2
  Професійний замір вікон
  3
  Укладання договору
  4
  Нові вікна вже встановлені
  Безкоштовний виїзд на замір Київ Черкаси

   Передзвоніть
   мені