Вікна для кухні

Кухня це особливе приміщення в будинку чи квартирі. Адже  саме на кухні в процесі готування найбільше надлишкової вологи ніж у інших приміщеннях. Тому при виборі вікон на кухню треба звертати увагу на те, як цю вологу провітрювати, щоб в подальшому ця волога не випадала на вікнах у вигляді конденсату, простими словами щоб металопластикові вікна не потіли.

В момент вибору вікна звертаємо увагу на фурнітуру. Важливо, щоб вікно відкривалось, провітрювалось та мало режим мікропровітрювання. Багато хто недооцінює цю функція, а вона дуже корисна. В режимі мікропровітрювання вікно відкрите на 3-5 мм, що не дає протягів, а надлишкова волога виходить на зовні тим самим створюється нормальний мікроклімат в приміщенні.

Вікна для кухні Київ

Рекомендація від Plamet

Вікна на кухню з балконом можна замовляти в таких профільних системах як OpenTeck, WDS та KBE. Всі заявлені профільні системи підходять для скління кухонь. Не одноразово перевірені, та ми переконані, що вони стануть прикрасою вашого дому.

Додатково рекомендуємо звернути увагу на такий аксесуар до вікна на кухню як підвіконня. Саме на кухню можна замовити підвіконня з термостійким покриттям, адже в такому випадку можна його функціонально використовувати.

Металопластикові вікна для кухні дуже зручні у користуванні. Їх не треба фарбувати, вони легко миються особливо від жиру.

Вікна для кухні Черкаси
Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  Не забувайте замовити москітну сітку, щоб різні комахи та пил або пух не потрапляли в приміщення, та не заважали вам готувати.

  Для отримання консультації телефонуйте.

  Або завітайте до фірмових салонів

  • м. Київ
  • м. Черкаси
  Нашi роботи
  Пластикові вікна
  Балкони та Лоджії
  Вікна для котеджу
  Вікна для офісу
  Вікна для кухні
  Параметри вікна
  1 300
  мм
  1 300
  мм
  Отримати прорахунок
  Як ми працюємо
  1
  Замовлення зворотного дзвінка
  2
  Професійний замір вікон
  3
  Укладання договору
  4
  Нові вікна вже встановлені
  Безкоштовний виїзд на замір Київ Черкаси

   Передзвоніть
   мені