Балконний блок

Балконний блок – конструкція яка складається з вікна та дверей, які з’єднані між собою міні з’єднувачем. По суті це дві окремі конструкції, які можуть функціонувати окремо, та разом вони утворюють балконний блок.

Балконний блок від Plamet можна замовити в різних профільних системах з нашого асортименту. Найголовніший критерій при виборі балконного блоку який треба враховувати – засклений балкон чи ні. Адже балконний блок виконує роздільну функцію між жилим приміщенням та не жилим. Коли балкон засклений, то достатньо буде однокамерного склопакету, але якщо стоїть питання про додаткову шумоізоляцію, то доречно замовити двокамерний. Заповнення балконних дверей може бути повністю у склі, або знизу з сендвіч панеллю, до рівня вікна. Сендвіч панель має такі ж характеристики по теплоізоляції як і склопакет, але трохи гіршу шумоізоляцію.

Балконний блок Київ

Які бувають різновидності балконних блоків

 • Перший різновид – це відкривні двері (поворотні, або поворотно-відкидні) та глухе вікно (вікно яке не відкривається). Найпростіший та найбюджетніший варіант балконного блоку. Двері можна використовувати для відкривання та для провітрювання, а глухе вікно дає можливість з економити на фурнітурі, адже таке вікно на порядок дешевше ніжте що відкривається.
 • Другий варіант – це відкривні двері та відкривне вікно. Особливо актуально для приміщень у яких балкон не засклений, і не має можливості провітрювати через двері, бо буде великий протяг. Цей варіант трохи дорожчий за попередній за рахунок додаткових витрат на профіль та фурнітуру.
 • Третій – це двері та вікно мають однакову висоту, балконний блок «французьке засклення». Такий балконний блок має сучасний дизайн, забезпечує максимальне проникнення денного світла, та чудово поєднується в різних інтерєрах.
 • Четвертий, недуже популярний, але він є – це балконний блок «чебурашка». Так його називають у народі, тому що він складається з дверей та двох вікон по бокам. Знову ж таки вартість такого засклення буде залежати від того, відкривні вікна чи глухі.
Балконний блок Черкаси

Замовити дзвінок

Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість вікон для Вас

  При виборі балконного блоку необхідно звернути увагу на :

  • Профільну систему (OpenTeck, WDS, Kommerling)
  • Склопакет (одно, двох камерні)
  • Фурнітуру (Масо, Axor)
  • Комплектуючі (підвіконня, відливи)

  Замовити балконний блок

  • у Києві
  • у Черкасах

  Нашi роботи

  Пластикові вікна
  Балкони та Лоджії
  Вікна для котеджу
  Вікна для офісу

  Калькулятор вікон

  Параметри вікна
  1 300
  мм
  1 300
  мм
  Отримати прорахунок

  Як ми працюємо

  1
  Замовлення зворотного дзвінка
  2
  Професійний замір вікон
  3
  Укладання договору
  4
  Нові вікна вже встановлені
  Безкоштовний виїзд на замір Київ Черкаси

   Передзвоніть
   мені