Балконний блок

Балконний блок – конструкція яка складається з вікна та дверей, які з’єднані між собою міні з’єднувачем. По суті це дві окремі конструкції, які можуть функціонувати окремо, та разом вони утворюють балконний блок.

Балконний блок від Plamet можна замовити в різних профільних системах з нашого асортименту. Найголовніший критерій при виборі балконного блоку який треба враховувати – засклений балкон чи ні. Адже балконний блок виконує роздільну функцію між жилим приміщенням та не жилим. Коли балкон засклений, то достатньо буде однокамерного склопакету, але якщо стоїть питання про додаткову шумоізоляцію, то доречно замовити двокамерний. Заповнення балконних дверей може бути повністю у склі, або знизу з сендвіч панеллю, до рівня вікна. Сендвіч панель має такі ж характеристики по теплоізоляції як і склопакет, але трохи гіршу шумоізоляцію.

Балконний блок Київ

Які бувають різновидності балконних блоків

 • Перший різновид – це відкривні двері (поворотні, або поворотно-відкидні) та глухе вікно (вікно яке не відкривається). Найпростіший та найбюджетніший варіант балконного блоку. Двері можна використовувати для відкривання та для провітрювання, а глухе вікно дає можливість з економити на фурнітурі, адже таке вікно на порядок дешевше ніжте що відкривається.
 • Другий варіант – це відкривні двері та відкривне вікно. Особливо актуально для приміщень у яких балкон не засклений, і не має можливості провітрювати через двері, бо буде великий протяг. Цей варіант трохи дорожчий за попередній за рахунок додаткових витрат на профіль та фурнітуру.
 • Третій – це двері та вікно мають однакову висоту, балконний блок «французьке засклення». Такий балконний блок має сучасний дизайн, забезпечує максимальне проникнення денного світла, та чудово поєднується в різних інтерєрах.
 • Четвертий, недуже популярний, але він є – це балконний блок «чебурашка». Так його називають у народі, тому що він складається з дверей та двох вікон по бокам. Знову ж таки вартість такого засклення буде залежати від того, відкривні вікна чи глухі.
Балконний блок Черкаси
Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  При виборі балконного блоку необхідно звернути увагу на:

  • Профільну систему:
  • Склопакет (одно, двох камерні)
  • Фурнітуру (Масо, Axor)
  • Комплектуючі (підвіконня, відливи)

  Балконні блоки з металопластику: надійні і естетично привабливі конструкції

  Балконні двері з вікном – важлива складова квартир і заміських будинків, готелів і зимових садів. Завдяки відмінним естетичним властивостям  вдається створити затишну атмосферу в приміщеннях і гармонійно доповнити їх стиль.  Балконні двері з вікном з полівінілхлориду володіє відмінними звуко- і теплоізоляційними властивостями.

  Балконний блок всередині

  Як вибрати оптимальний варіант балконного блоку з вікном?

  Установка балконного блоку вимагає ретельного планування і вибору конструкції, яка підійде саме вам. Існують наступні види балконних блоків з вікном:

  1. Стандартний – найпопулярніший, він складається з глухого вікна і орних дверей. Двері частково засклена, а нижня її частина представлена сендвіч-панеллю.
  2. Роторно-складаний – простий і бюджетний варіант, за допомогою якого зручно провітрювати приміщення. Вікно може бути у вигляді єдиної або окремої конструкції.
  3. Французький балконний блок – з стулками від підлоги до стелі з повним склінням. Такий варіант широко поширений в заміських будинках, котеджах і квартирах багатоповерхових будинків. Французький балконний блок має естетичний вигляд і допомагає максимально наповнити приміщення денним світлом.
  4. «Чебурашка» – цей вид скління відмінно підійде для великих отворів. Він складається з дверей, розташованих по центру, і двох вікон з боків.

  Перед тим як вибрати конструкцію, потрібно визначитися з її конфігурацією. Зазвичай балконні блоки складаються з профільних систем, склопакетів, фурнітури та допоміжних елементів. При покупці вироби особливу увагу слід приділити якості фурнітури, так як від цього багато в чому залежить довговічність і надійність конструкцій.

  Важливим елементом установки балконного блоку  є підвіконня, який виконаний з міцного полівінілхлориду. Його ширина залежить від особистих потреб і побажань мешканців будинку або квартири. Варто звернути увагу на поріг дверей, який забезпечує надійний захист приміщення від холоду і герметичності конструкції. Після установки балконного блоку необхідно облагородити схили.

  При облаштуванні інтер’єрів можна використовувати ПВХ-профілі з ламінуванням різних тонів,в тому числічайні вироби з імітацією дерева. При бажанні можна створитиінтер’єр з тонованого скла, що додасть затишку і оригінальності приміщенню.

  Балконний блок зовні

  Від чого залежить вартість балконних блоків?

  Ціна балконних дверей з вікном безпосередньо залежить від типу конструкції. Наприклад, ціна балконного блоку у французькому стилі буде на порядок вищестандартного  виробу.  Замовляючи балконні блоки, потрібно віддавати перевагу компаніям, які надають гарантії на свої послуги.

  Для того щоб купити балконний блок, варто спиратися на такі критерії:

  • середня температура в приміщенні в теплу і холодну пору року;
  • габарити і тип конструкції;
  • бюджетні кошти, які передбачені на замовлення виробу.

  Як придбати та встановити балконні двері з вікном?

  Залежно від особистих потреб і особливостей будовиприміщення можна придбати балконний блок з одним, двома вікнами або повнорозмірну конструкцію, яка складається з двох великих стулок. Іноді домовласники вирішують перебудувати нішу виходу на балкон, але необхідно враховувати, що зробити це можна тільки в тому випадку, якщоузгоджений проект. Це підходить не всім, так як  вимагає додаткових фінансових витрат.

  Якщо балкон холодний і не засклений, то розміри балконного блоку повинні відповідати державним нормам. Ширина рами повинна бути не менше 70 мм і обов’язковою є наявність хоча б склопакета. Якщо балкон утеплений, то можна спроектувати віконний блок на балконі , в залежності від особистих побажань і бюджетних коштів.

  Балконний блок з вікном з металопластику – оптимальний варіант для облаштуваннякомфортного і енергоефективного житла.  Підберіть для себе  найоптимальніший варіант з урахуванням індивідуальних вимог і нюансів будови приміщення.

  Замовити балконний блок

  • у Києві
  • у Черкасах

  Замовити балконний блок

  Нашi роботи
  Пластикові вікна
  Балкони та Лоджії
  Вікна для котеджу
  Вікна для офісу
  Балконний блок
  Параметри вікна
  1 300
  мм
  1 300
  мм
  Отримати прорахунок
  Як ми працюємо
  1
  Замовлення зворотного дзвінка
  2
  Професійний замір вікон
  3
  Укладання договору
  4
  Нові вікна вже встановлені
  Безкоштовний виїзд на замір Київ Черкаси

   Передзвоніть
   мені