Види склопакетів

27.01.2020
Види склопакетів

Часто цим словом називають все вікно цілком, але це абсолютно не вірно! Склопакетом називається прозора частина конструкції вікна, через яку в приміщення проникає світло. До 70% втрат тепла посідає цей елемент сучасних вікон. Від того як якісним виявиться склопакет у вікні, буде залежати рівень тепла і шуму в приміщенні. Виріб складається з кількох стекол, які герметично скріплені між собою.

Які бувають склопакети?

  1. Однокамернийтакий склопакет виконаний із двох стекол, розділених між собою дистанційною рамкою. Однокамерний склопакет може бути виконаний завширшки від 12 до 36 мм. У вікнах ПВХ зазвичай використовуються однокамерні склопакети 24 мм.
  2. Двокамерний – цей склопакет виконаний із трьох стекол, кожне з яких розділене між собою дистанційною рамкою. Двокамерний склопакет виготовляється завширшки від 24 до 58 мм. Найпоширенішими є два типи ширини склопакетів: 32 мм та 40-42 мм.
  3. Трикамерний відрізняється від двокамерної кількістю встановлених у його конструкцію шибок. Звичайно, можна запропонувати склопакет з великою кількістю камер, але такий варіант викликає великі сумніви у співвідношенні ціна/якість.

Складові склопакета:

  1. Скло.
  2. Дистанційна рамка, яка може виготовлятися із пластику, або скла. Усередині рама має бути повністю сухою, тому заповнюється сухим повітрям або інертним газом.
    Герметики. Укладається як зсередини, і зовні.
  3. Внутрішній герметик – це бутиловий шнур, який перешкоджає проникненню вологи у простір між рамою та склом.
  4. Зовнішній герметик також створює додатковий захист від вологи, а також служить доповненням до міцності склопакета.

Склопакети від українсько-польської корпорації «PLAMET» забезпечують кожному вікну надійний захист від зовнішніх погодних умов, а господарям будинку спокій та тишу! Адже «PLAMET» – корпорація Вашого комфорту!

Передзвоніть
мені