Вхідні металеві двері зі звукоізоляцією: нюанси вибору вироби

01.02.2023
Вхідні металеві двері зі звукоізоляцією: нюанси вибору вироби

Металеві вхідні двері зі звукоізоляцією – практичне рішення, яке особливо актуально в багатоквартирних будинках. Для виготовлення таких конструкцій використовуються спеціальні шумоізоляційні матеріали.  Звукоізольовані вхідні двері допомагають створити комфортну атмосферу в будинку, без гучних і нав’язливих звуків ззовні.

Коли встановлювати звукоізоляційні вхідні двері?

Зазвичай ізолюючі елементи закріплюються між пластинами з металу. Багатошарові структури характеризуються найвищими показниками шумопоглинання. Металеві двері зі звукоізоляцією часто встановлюються в таких випадках:

  • квартира розташована поруч з ліфтом;
  • житло розташоване на першому поверсі багатоповерхового будинку;
  • поруч живуть галасливі сусіди.

По суті, будь-які вхідні двері захищає житло від сторонніх звуків. Показники шумоізоляції можна поліпшити декількома способами:

  • за допомогою спеціальної технології установки конструкції (при максимальному зчепленні дверного полотна з коробкою ризики поширення шуму зводяться до мінімуму);
  • використання спеціальних ущільнювальних компонентів;
  • використання наповнювачів, що забезпечують поглинання гучних звуків.

Вхідні двері зі звукоізоляцією

Відмінні показники міцності і практичності демонструють металеві вхідні двері зі звукоізоляцією. Багато компаній пропонують купити таку конструкцію, але перевагу слід віддавати перевіреним організаціям з хорошою репутацією.

Які елементи використовуються при виготовленні конструкцій?

Основними елементами звукоізоляційних дверей  є  наповнювачі. Важливу роль відіграють і ущільнювачі, завдяки яким забезпечується щільне прилягання коробки до дверей. Ущільнювачі зазвичай виготовляються з якісної гуми. При виготовленні дверей з шумоізоляцією зазвичай використовують не менше двох контурів ущільнювальних елементів.

При виготовленні шумопоглинальних конструкцій часто використовуються магнітні пороги. Такі елементи кріпляться до підлоги в зоні з’єднання дверей з підлогою. При цьому на вхідних дверях встановлюється спеціальна магнітна смуга, яка притягається до підлоги в тому місці, де встановлений магніт.

Компанія Plamet пропонує купити металеві двері зі звукоізоляцією за привабливою ціною. Ми виробляємо на замовлення довговічні дверні конструкції з відмінними естетичними властивостями.

Продукти, які ми пропонуємо, добре зберігають організм і поглинають звуки. У нас ви можете вигідно замовити нестандартні двері від виробника.  Наша компанія має лояльні ціни на вхідні двері, так як ми працюємо безпосередньо з надійними постачальниками матеріалів для виготовлення конструкцій, без посередників.

Які матеріали використовуються для утеплення дверей?

Матеріали для звукоізоляції

Утеплення вхідних дверей сприяє поліпшенню теплозберігаючих і шумопоглинаючих властивостей конструкцій. В якості звукоізоляційнихматеріалів широко використовуються:

  1. Мінеральна вата. Цей матеріал добре зберігає тепло і відрізняється високою стійкістю до впливу вогню.
  2. Пінополістирол – практичний матеріал з невеликою вагою. Коштує він недорого і допомагає домогтися відмінної шумоізоляції при використанні. Єдиний його недолік – низькі показники пожежної безпеки.
  3. Пінополіуретан – це матеріал, який добре зберігає первісну форму, дозволяючи щільно прилягати до дверей.  Поліуретан несприйнятливий до впливу вогню.

Китайські виробники часто використовують в якості утеплювача гофрокартон, за допомогою якого не вдається домогтися високих показників шумоізоляції. Якщо для вас важливий комфорт і тривалий термін служби дверного полотна, то цей варіант вибирати не варто.

Затишна і комфортна атмосфера в будинку допомагає створити вхідні двері зі звукоізоляцією. Ціна такої конструкції залежить від матеріалів, які використовуються при її виготовленні, і використовуваних технологій виробництва.

Вибирайте найкраще для свого будинку, і ми обов’язково вам в цьому допоможемо!

Передзвоніть
мені