Утеплення вхідних металевих дверей на вулицю для будинку

22.12.2022
Утеплення вхідних металевих дверей на вулицю для будинку

Вхідні двері повинна володіти не тільки естетичними властивостями, але і мати хорошу теплоізоляцію. Утеплена вхідні двері на вулиці  захистить будинок від попадання холодного повітря і тепловтрат. Утеплені вхідні двері для приватного будинку встановлюються на довгі роки, а тому до їх вибору слід підійти дуже серйозно. Металеві вхідні вуличні утеплені двері є оптимальним варіантом як міцна і надійна конструкція, одночасно захищає від холоду і зловмисників.

На що звернути увагу при виборі вхідних дверей

Вхідні двері для будинку повинні володіти хорошими теплоізоляційними властивостями. Це один з важливих параметрів, на який потрібно звернути увагу, коли будуть встановлені двері для приватного будинку або дачі. Також потрібно дивитися на вартість. Чим вище ціна двері, тим вона буде володіти більш досконалими теплоізоляційними властивостями. В цілому ціна утепленого металу залежить від :

  • Виробник;
  • використовувані матеріали;
  • рівні теплоізоляції.

Оптимальний варіант – сталеві вхідні утеплені двері. Для підвищення міцності такої конструкції в ній додатково використовуються ребра жорсткості і спеціальні пластини.

Які матеріали використовуються для утеплення дверей

Вхідні металеві утеплені двері виготовляються з використанням таких теплоізоляційних матеріалів, як:

  • мінеральна бавовна;
  • стільниковий картон;
  • піна;
  • пенополиуретан.

Утеплення вхідних металевих дверей

Мінеральна вата має високі теплоізоляційні властивості. Він легко переносить будь-які перепади температур. Є екологічно чистим матеріалом. Утеплені для заміського будинку вхідні двері з цього матеріалу прослужать довго і добре збережуть тепло в приміщенні.

Трохи по тепло- і звукоізоляції мінеральна вата поступається стільниковому картону. Однак його перевага полягає в невисокій вартості. Має невелику вагу і добре переносить перепади температур. З його недоліків необхідно відзначити низьку вологостійкість.

Хороші зовнішні металеві утеплені двері встановлюються і  виготовляються на основі пінопласту. Цей матеріал служить дуже довго, добре зберігає тепло і відмінно протистоїть волозі. Коштує він недорого і при цьому має невелику вагу. Серед недоліків необхідно відзначити низький рівень звукоізоляції, а також виділення шкідливих речовин при горінні.

Вуличні металеві двері, утеплені пінополіуретаном, забезпечують високу теплоізоляцію. Цей матеріал являє собою рідкий склад, який наноситься методом напилення. Він забезпечує хороший захист від холоду, заповнюючи всі порожнечі. З недоліків необхідно відзначити високу ціну і складність його застосування.

Установка утеплених вхідних дверей для дачі, будинку або дачі обов’язково повинна мати хорошу герметичність. Цей елемент виконує дуже важливу функцію. Коли двері зачиняється, її необхідно щільно притиснути до ущільнювача і, таким чином, є захист від протягів. Ущільнювачі дають можливість підвищити звукоізоляцію, а також забезпечують щільне і тихе закриття дверей. Перед тим  як купити утеплені вхідні двері  Обов’язково переконайтеся, що він оснащений двома-трьома ущільнювачами на коробці і полотні.

Утеплення металевих дверей на вулицю

Двері з термічним розривом

Хороші вхідні двері часто мають тепловий розрив. Тобто вироби з металу, що входять в дизайн коробки і полотна зовні, будуть ізольовані від внутрішніх. Така технологія дозволяє ефективно перекрити проходження холоду ззовні.

Метал швидко приймає температуру навколишнього середовища, тому тверда конструкція буде пропускати холод всередині будинку. Взимку при низьких температурах конденсат буде накопичуватися на металевих поверхнях. Технологія терморозриву виключає такі варіанти. Крім того, двері з термою-брейком перекриють проходження тепла в спекотні дні, а також підвищать загальну звукоізоляцію. На металеві вхідні вулиці ціна утеплена буде вище,  якщо в них використовується технологія термічного розриву. Однак приріст вартості буде незначним, а ефективність таких дверей – значною.

Якщо ви хочете купити металеві утеплені зовнішні двері за ціною від виробника, то ви можете звернутися до нас за професійною допомогою. У нас широкий асортимент дверей з різними технологіями утеплення, оригінальним дизайном і надійним захистом від злому.

Передзвоніть
мені