Установка пластикових вікон у панельному будинку: що потрібно врахувати

25.11.2022
Установка пластикових вікон у панельному будинку

Установка пластикових вікон у панельному будинку – широко затребувана послуга, за допомогою якої в приміщеннях відмінно зберігається тепло. Щоб продовжити термін їх експлуатації, потрібно врахувати безліч нюансів.

Не  варто довіряти стандартним розмірам вікон, зазначеним в технічній документації розробників.  Перед виготовленням віконних конструкцій всінгда варто виконати точні виміри.  Частково цепов’язано з тим, що при усадці можуть виникати перекоси віконних прорізів.

Тонкощі в установці вікон у панельних будинках

  1. Стіни панельних будинків мерзнуть швидше, ніж стіни будівель з цегли.
  2. Для підтримки відмінних теплоізоляційних властивостей бажано встановлювати вікна з шириною профілю не менше 0,6 см.
  3. Якщо у вашій місцевості взимку сильні морози, то доцільно буде встановити трикамерні металопластикові  конструкції. Якщо  у вас не дуже холодні зими, то  цілком підійдуть двокамерні віконні конструкції.

Демонтаж старих вікон і установка пластикових вікон у панельному будинку здійснюється протягом однієї доби. Для монтажу конструкцій використовуються сендвіч-панелі  і  розпилювальна піна. Сприятлива температура для його використання  від -9 ° С до + 30 ° С. В інших випадках використовуються інші засоби, які розраховані на більш широкий діапазон температур.

Найчастіше вікна встановлюють в тих випадках, коли температура повітря становить + 18-20 ° С. У наш час все частіше фахівці встановлюють вікно у панельному будинку і в холодний період року.

Ціна установки пластикового вікна у панельному будинку залежить від якості профілю, склопакетів і фурнітури. Установку пластикових вікон у панельному будинку варто довіряти тільки фахівцям. При цьому важливо все – і установка вікон, і заповнення монтажних швів пінопластом і облаштування укосів.

Як виконати точні вимірювання вікон?

Виміри вікон краще проводити за допомогою рівня. Найкраще знімати дані, як всередині, так і зовні квартири. Важливо виміряти ширину, висоту і глибину віконних конструкцій з урахуванням розміру щілин, які будуть заповнені розпилювальною піною.  Найбільш точно виміри виконують співробітники компаній, які займаються виготовленням і установкою пластикових вікон.

Установка панорамних вікон у панельних будинках

Панорамні вікна у панельному будинку – відмінний варіант для перетворення темної кімнати в світле приміщення, наповнене світлом. Особливо яскраво ефект виражений, коли в будинку або квартирі встановлюються конструкції кутових вікон.

Панорамні вікна у панельному будинку мають великі габарити – вони можуть займати всю площу стіни або трохи менше. Існують різні модифікації вікон. У помірному кліматі найоптимальнішим варіантом панорамних вікон є конструкції зі склопакетами з трьома стеклами.

Особливу увагу при монтажі металопластикових вікон слід приділяти теплоізоляційним властивостям виробів. Бажано віддавати перевагу конструкціям, в яких відстань між стеклами не перевищує 17 см. Загальна площа вікон не повинна перевищувати 3х3, 2 кв.

Для поліпшення експлуатаційних властивостей пластикових вікон в панельних будинках широко застосовується тонувальна плівка, за допомогою якої приміщення захищають від прямих сонячних променів, а меблі – від вицвітання.

За допомогою плівок дзеркального типу можна створити комфортні умови в приміщеннях, захистивши мешканців від цікавих поглядів перехожих. На першому поверсі найкраще використовувати вікна із загартованим склом підвищеної міцності або вибрати спеціальне покриття.

Від чого залежать розміри вікон у панельному будинку

Пластикові вікна у панельному будинку

Розміри вікон в панельних будинках неоднакові в різних будівлях. При розробці розмірів віконних прорізів архітектори враховують рівень освітлення приміщень, кліматичну зону і периметр підлоги.  Ніколи не вартоповністю довіряти типовим даним.

Розміри вікон зазвичай розраховуються з урахуванням площі підлоги в приміщенні.  Висота вікна у панельному будинку може відрізнятися від представленої в документах на плюс-мінус 5 сантиметрів.  Ширина вікна у панельному будинку також може не відповідати  видам м даних.

Розміри одностулкового, двостулкового і тристулкового вікна у панельному будинку різні. Перед замовленням віконних конструкцій завжди приходять замірники, які ретельно беруть всі дані , враховуючи найменші нюанси і нестандартні ситуації.

Розмір стандартних / типових вікон у панельному будинку можна дізнатися з технічного паспорта житла.  Конструкції, які складаються з двох стулок, зазвичай мають довжину 130-140 см, а трехлистние – 205 см. Висота вікон зазвичай становить близько 140 сантиметрів. Розмір вікна на кухні у панельному будинку може бути різним, в залежності від типу конструкції і року її будівництва.

Ви можете побачити серію свого будинку в технічному паспорті.  Там же можна подивитися стандартні показники довжини і ширини віконних прорізів.  Не всі компанії пропонують безкоштовний дзвінок замірникам, тому важливо знати розміри вікон, які допомагають дізнатися вартість вікна за допомогою онлайн-калькулятора.

Майстри Plamet професійно виконують виміри і монтаж металопластикових конструкцій в цегляних, панельних і приватних будинках. Довіряйте тільки професіоналам в цій сфері, і ваші вікна прослужать вам довгий час!

Передзвоніть
мені