Догляд за металопластиковими вікнами

27.01.2020
Догляд за металопластиковими вікнами

Догляд за фурнітурою пластикових вікон

Своєчасний догляд фурнітури пластикових вікон ПВХ дозволяє збільшити експлуатаційний термін служби на довгі роки. Для цього потрібно 2 рази на рік змащувати всі рухомі частини мастилом або олією.

Догляд за ущільнювачами на вікнах ПВХ

Ущільнювачі на вікна ПВХ встановлені по всьому периметру рами та стулки. Такі гумові ущільнювачі служать для того, щоб стул щільно прилягав до рами, захищаючи від проникнення вітру та дощу. Догляд за гумовими ущільнювачами на пластикових вікнах включає очищення ущільнювачів від бруду та обробку спеціальним силіконовим спреєм або олівцем (не застосовувати розчинник та агресивні речовини).

Догляд за ручкою на вікнах ПВХ

Запам’ятайте: не можна повертати ручку при відкритій стулці! При довгостроковій експлуатації вікна ПВХ, відкриванні та закриванні стулки, ручка може розбовтатися та завдавати незручності у використанні. Усувається цей дефект шляхом підтяжки гвинтів. Необхідно перевести ручку з декоративною планкою у горизонтальне положення та підтягнути гвинти.

Відведення води із пластикових вікон

Водовідвідні канали відводять надлишок вологи, що накопичилася. Необхідно періодично прочищати ці канали від бруду, стежити щоб водовідвідні канали були забиті.

Догляд за склопакетами

Всі знають як правильно вікна мити наносимо засіб для чищення на скло, потім миємо скло губкою і зганяємо гумовим скребком весь бруд. Починаючи зверху, протираємо бавовняним рушником насухо. Не варто мити вікно під прямим сонячним промінням, т.к. засіб для чищення почне швидко випаровуватися.

Передзвоніть
мені