ТОП-10 переваг вибору вікон від виробника

30.09.2020
ТОП-10 переваг вибору вікон від виробника

Українсько-польська корпорація Plamet – це європейська якість і відповідальність на всіх етапах співробітництва «під ключ»:

  • Проектування вікон.
  • Виготовлення.
  • Вікна від виробника Plamet доставляються до замовника.
  • Монтаж.
  • Професійне гарантійне обслуговування.

Якщо ви плануєте купити вікна , і не можете розібратися в різноманітті ринку, рекомендуємо вам звернути увагу на вікна від виробника, безпосередньо без посередників. У такого формату співпраці є безліч плюсів, про які ми розповімо нижче:

1. Європейська якість під ключ

Замовляючи пластикові вікна у нас, ви отримуєте продукт найвищої європейської якості укупі з усіма додатковими послугами, що економить час, сили і гроші!

2. Добірна сировина та матеріали

Для виготовлення фірмової продукції використовується тільки високоякісна сировина і матеріали перевірених торгових марок, які змогли відмінно зарекомендувати сюди не тільки на ринку України, але і по всьому світу.

3. Ніяких посередників

Ви не переплачуєте «зайвої ланки» в ланцюжку взаємодії, тому ціни залишаються максимально привабливими для широкої аудиторії.

4. Вигідні партнерські контракти

Компанія «Пламет» налагодила співпрацю з кращими дилерськими, торговими і будівельними компаніями, що дозволяє робити ще більш «смачні» пропозиції нашим клієнтам.

5. Контроль якості на всіх етапах

Металопластикові вікна, що виходять під торговою маркою Plamet – бездоганні у всіх своїх проявах, так як на виробництві реалізована багаторівнева програма з контролю якості та вартості продукції. Це дуже важливий аспект, який дозволяє отримувати ідеальні віконні конструкції, на покупку яких не потрібно витрачати цілий статок.

6. Акції та знижки як додатковий стимул

Ми запускаємо регулярні акції, впровадили систему знижок, щоб співпраця була приємною і приваблювало споживачів, які нарешті мають можливість – поставити по-справжньому гідні склопакети та жити краще.

7. Сервіс класу LUX

Корпорація «Пламет» сконцентрована на тому, щоб реалізувати в Україні висококласний преміум-сервіс, який включає в себе високу швидкість і реакцію на запити клієнта, задоволення всіх його запитів.

8. Досвід професіоналів

Гордість компанії – злагоджена і дружна компанії досвідчених професіоналів, з допомогою яких ми можемо тримати планку так високо і рухатися тільки вперед. Також додатково ми запрошуємо європейських кращих експертів для контролю якості, налагодження устаткування, обміну професійним досвідом.

9. Великий асортимент вікон

Можна замовити пакети на будь-який смак. Є хіт-продажів – мультифункціональний склопакет, а також більш прості рішення для квартир, офісів, будинків – будь-яких об’єктів.

10. Надання повного портфеля гарантій

Купуючи безпосередньо у виробника вікно з енергозберігаючим склопакетом або будь-яку іншу товарну позицію, ви не ризикуєте, так як отримуєте всі необхідні гарантії та потрапляєте під закон про захист прав споживача, який дотримується нами на 100%! Якщо з якихось причин, ви залишитеся незадоволені якістю товарів або супутніх послуг, ми вирішимо проблему в стислі терміни. Відкриємо секрет: поки такого ще не траплялося, чим ми пишаємося!

Підбиваючи підсумки

Найкраще – відразу звертатися тільки до виробника, щоб виключити таке неприємний ефект «зіпсованого телефону», заощадити свої сили, енергію, час, а також гроші, отримавши якісний сертифікований товар, який буде служити вірою і правдою довгі десятиліття.

Передзвоніть
мені