Теплі розсувні двері: вдале поєднання естетики і функціональності

13.04.2023
Теплі розсувні двері: вдале поєднання естетики і функціональності

Теплі розсувні двері широко потрібні в сучасному будівництві. Їх характерний як привабливий зовнішній вигляд, а й висока практичність. Такі системи нерідко вибирають при облаштуванні інтер’єрів з раціональним використанням простору у житлових будинках та офісних приміщеннях.

Де використовують розсувні двері

Теплі розсувні двері з металопластику або алюмінію доречно встановлювати в тих випадках, коли мешканцям житла потрібно зберігати тепло завдяки високій герметичності конструкцій. Якщо для вашого інтер’єру передбачений широкий дверний отвір або високі навантаження по прохідності, то в таких випадках стоїть вибирати утеплені двері з алюмінію. Вироби розраховані на тривалий період експлуатації у різних кліматичних умовах.
У конструкцію розсувних дверей теплого типу входять гумові та щіткові ущільнювачі. Стулки можна відкривати двома способами:

  • ручний (коли стулка важить не більше 500 кг);
  • автоматичний (коли вага стулки становить до 750кг).

Розсувні двері широко використовують для скління стін у ресторанно-готельних комплексах, автомобільних салонах та басейнах. Плавне ковзання стулок зазвичай забезпечується застосуванням якісної фурнітури (роликів із високоміцної сталі, ущільнювальних елементів із тефлоновим покриттям).
Компанія Plamet пропонує розсувні системи з металопласту та алюмінію у різних колірних рішеннях. Ми робимо акцент на високій міцності розсувних вікон в підлогу, дверей та європейському рівні сервісу.

Конструктивні переваги дверей

Теплі розсувні двері

Розсувні конструкції користуються високою популярністю для облаштування балконів та терас у приватних та заміських будинках. Перед встановленням дверей необхідно звертати увагу на особливості їх конструкції.
Компанія Plamet пропонує замовити теплі двері розсувні для веранди та будинку , Виготовлені з міцного металопласту або алюмінію, за вигідною ціною від виробника. Пропоновані нами конструкції відрізняються високою естетичністю, функціональністю та зручністю експлуатації.
Розсувні двері теплі від нашої компанії оснащені паралельно-розсувною системою відкриття. Такі конструкції ще називають слайдинговими. Переміщення дверних стулок відбувається по напрямних елементах колії.

Важкі плюси розсувних дверей з алюмінію

Теплі розсувні системи, виконані з алюмінію, відрізняють високу міцність та чудові показники енергозбереження. Такі конструкції частіше застосовують у опалюваних приміщеннях – квартирах та офісних центрах, заміських будинках та салонах краси.
Алюмінієві двері теплого типу оснащені спеціальними термомостами із поліамідними вставками пористого типу. Елементи термоізоляції розміщені між зовнішнім та внутрішнім контурами дверей. Вони виконують низку важливих функцій:

  • Скорочення теплових втрат.
  • Надійний захист систем від різких коливань температур та вологості.
  • Перешкода утворенню конденсату на внутрішній поверхні конструкцій.

Важлива перевага дверей розсувного типу – можливість їх фарбування в різні кольори міжнародного каталогу RAL. За бажанням замовників на них можна накласти потрібну текстуру – класичного дерева, шляхетного каменю чи ефектного металу.
Компанія Plamet виготовляє на замовлення розсувні двері, які розраховані на тривалий термін експлуатації. Ми пропонуємо конструкції, які відповідають європейським нормам, з різними конструктивними та дизайнерськими властивостями.

Хочете використовувати яскравий та функціональний акцент у вашому інтер’єрі у вигляді розсувних дверей? Відмінне рішення і ми знаємо, як вам допомогти в його реалізації!

Передзвоніть
мені