Створюємо свій бізнес: як стати дилером вікон

30.08.2021
Створюємо свій бізнес: як стати дилером вікон

Будь-який підприємець-початківець хоч раз, але думав про такий напрямок бізнесу, як продаж металопластикових вікон. Будівельна галузь розвивається стрімко, а разом з нею збільшується виробництво вікон та дверей ПВХ, адже сьогодні кожен хоче встановити склопакети у своєму будинку чи офісі, не кажучи вже про “новобудови”, де вікна із пластику ставлять одразу на етапі будівництва. Однак чомусь багато хто приходить до висновку, що дана галузь має велику конкуренцію і навряд чи тут можливо заробити грошей. Насправді, це не так. Ви можете створити успішний бізнес, ставши дилером компанії – виробника пластикових вікон Plamet.

Давайте підходитимемо до бізнесу з погляду того, що покупець буде завжди. Виділитися на тлі конкурентів можна не витрачаючи великої кількості грошей і не вигадуючи якісь ноухау в технологіях виготовлення пластикових вікон. Plamet  – українсько-польська компанія з виготовлення пластикових вікон та дверей, яка виробляє продукцію за європейськими стандартами та останніми технологіями. Ми створили дружній і приємний сайт і, крім роздрібних продажів, ми додатково залучаємо дилерів, пропонуючи їм всебічну підтримку бізнесу.

Plamet - виготовлення пластикових вікон та дверей

Корпорація Пламет розпочинала свою роботу у статусі дилерської компанії, тому як ніхто інший розуміє всі труднощі та специфіку роботи, з якими стикаються наші партнери та намагається мінімізувати чи виключити проблеми, щоб вибудовувати взаємовигідну та комфортну співпрацю.

Ми пропонуємо нашим партнерам роботу з перевіреними, сертифікованими постачальниками, величезний асортимент продукції та комплектуючих, необхідну технічну підтримку клієнтів та, звичайно ж, гарантії на нашу продукцію.

Повертаючись до бізнесу, можемо сказати, що ринок вікон дуже великий. Не завжди люди можуть дозволити собі покупку нового житла і натомість готові спокійно витратити гроші на ремонт вже існуючого. А де ремонт – там і заміна вікон, тому що металопластикові вікна це не лише гарний дизайн та комфорт, це ще й енергозбереження, тепло- та шумо-ізоляція.

Передзвоніть
мені