Скління трикімнатної квартири: довіряйте тільки професіоналам!

31.10.2022
Скління трикімнатної квартири: довіряйте тільки професіоналам

Трикімнатна квартира – це сучасний і комфортний варіант житла в міських будинках. Вони є в будівлях цегляно-панельного типу, розроблених за різними проектами. У багато квартир мешканці переїхали багато років тому, і скління квартири потребує оновлення.

Переваги пластикових вікон

Пластикові вікна – найбільш продуманий і підходящий варіант для скління трикімнатних квартир. Такі конструкції мають ряд переваг:

 • висока стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища – впливу дощу, снігу, вітру, туману;
 • простота в обслуговуванні;
 • тривалий термін служби.

Пластикові вікна в трикімнатній квартирі відмінно зберігають свої властивості протягом усього періоду експлуатації.

На сучасному ринку представлений багатий вибір профільних моделей і склопакетів. Завдяки цьому є можливість замовити вікна ПВХ відповідно до особистих потреб і побажань. Доступна ціна на металопластикові вікна дозволяє засклити житло без істотних фінансових вкладень.

Якісні пластикові вікна в трикімнатній квартирі мають відмінні теплоізоляційні властивості і відповідають державним стандартам за всіма технічними характеристиками. При акуратній експлуатації термін служби вікон становить понад 60 років.

Вибір компанії з монтажу вікон

Якщо ви сумніваєтеся, в яку компанію краще звернутися для установки вікон, то радимо звернути увагу на такі моменти:

 • прийнятні ціни (найкраще мати справу з організаціями, які працюють безпосередньо з виробниками, і ніяких «космічних» націнок бути не повинно);
 • віддавати перевагу компаніям, які надаютьгарантії на свої послуги;
 • Безкоштовне обслуговування також завжди в пріоритеті.

Передвиконанням робіт необхідно викликати замірника, який сумлінно розрахує розміри майбутніх конструкцій. Зверніть увагу, що деякі компанії пропонують таку послугу безкоштовно.

Скління трикімнатної квартири

Скління трикімнатної квартири пластиковими вікнами допоможе зробити будинок тепліше, затишніше і затишніше. Склопакети і багатокамерні профілі не пропускають в приміщення вологу і забруднення. Вони забезпечують надійний захист від протягів і сторонніх шумів.

Яким вікнам віддати перевагу

Скління 3 кімнатної квартири слід детально продумати заздалегідь. При виборі варіантів профілю і  кількості склопакетів важливо враховувати, на якому поверсі розташована квартира, куди виходять вікна (на південну або північну сторону), розташовані поблизу автомагістралі і залізничні шляхи сполучення.

Скління трикімнатної квартири краще проводити повністю, щоб уникнути перепаду температур між кімнатами. Пластикові вікна від надійних виробників мають низький коефіцієнт теплопровідності і допомагають зберігати тепло в приміщенняхОТГ. Це допомагає значно знизити витрати на опалення житла в холодну пору року. Вікна ПВХ високої якості мають відмінні звукоізоляційні властивості.

Москітні сітки захищають житло від попадання в приміщення настирливих комах. На нижніх поверхах багатоквартирних будинків можна встановити вікна в смітнику з додатковим захистом від злому. Якщо ви хочете облаштувати інтер’єр в потрібному стилі, то в таких випадках можна замовити вікна ПВХ потрібного кольору.

Основні етапи установки пластикових вікон

Установка пластикових вікон включає в себе наступне:

 • демонтаж застарілих вікон;
 • підготовка прорізів для монтажу нових конструкцій;
 • установка нових вікон;
 • виконання оздоблювальних робіт з обробки монтажних швів;
 • монтаж припливів і відливів;
 • оцінка якості роботи і регулювання арматури;
 • оздоблення укосів.

Вікна для трикімнатної квартири

Скління 3-кімнатної квартири включає в себе  установку  вікон на балконах. Сьогодні великою популярністю користується панорамне скління балконів. Він  завжди виглядає ефектно і привабливо, але завжди варто врахувати, що при цьому погіршується теплоізоляція приміщень.

Пластикові вікна допомагають створити затишок і комфорт в будинку. Вони завжди виглядають естетично і радують господарів житла довгі роки!

Передзвоніть
мені