Скління ганку будинку: які деталі потрібно врахувати

24.01.2023
Скління ганку будинку: які деталі потрібно врахувати

Ганок є прибудовою довхідних  дверей і  із зовнішнього боку будівлі. Його скління допомагає захистити приміщення від несприятливих погодних умов, поліпшити  теплозбереження і шумоізоляцію, збільшити площу житлової споруди.  Скління ганку можна виконати за допомогою металопластикових або алюмінієвих конструкцій.

Скління ганку вікнами з ПВХ

Для скління ганку широко використовуються вікна з полівінілхлориду різної товщини – від 24 до 42 мм. Площа віконної конструкції не повинна перевищувати 2, 8 кв. Якщо вони великі, то їх ділять за допомогою перегородок.

У таких випадках існують вимоги до відкриття заслінок. Їх ширина не повинна бути більше 1,2 метра, а висота – більше 2,2 метра. Площа суцільного каркаса не повинна  перевищувати 6 кв.

Для холодного скління ганку в приватному будинку відмінно підійдуть однокамерні металопластикові вікна.  При будівництві утепленої прибудови потрібно вибирати конструкції з ПВХ з 2- або 3-камерним склопакетом. Такий варіант скління відрізняється практичністю і тривалим терміном служби.

Вікна з полівінілхлориду не промерзають і добре захищають приміщення від негативних зовнішніх факторів. Залежно від потреб покупців вікна оснащуються поворотними, сліпими або роторно-складними стулками. Завдяки використанню таких систем приміщення легко провітрюються.

Скління ганку алюмінієвими вікнами

Для скління ганку будинку часто використовуються панорамні  алюмінієві вікна. Ширина склопакета зазвичай становить до  3 метрів, а ширина дверної стулки – до 1,2 метра.  Існують алюмінієві вікна таких типів:

  • теплі (з 3-5 камерами), оснащені спеціальними вставками з полімерного матеріалу і ущільнювальними елементами, що забезпечують відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості конструкцій;
  • холодні (з однією камерою) – без додаткових вставок з полегшеною фурнітурою, які відмінно захищають приміщення від несприятливих погодних факторів – вітру, дощу і пилу.

Алюмінієві конструкції дозволяють наповнити приміщення сонячним світлом без використання додаткових армуючих перемичок.

Переваги скління ганку

Скління ганку до підлогиОбгороджений ганок необхідно обладнати вікнами, щоб додаткове приміщення будинку було світлим і затишним і не було необхідності в додатковій електриці. Це збільшить витрати на оплату електроенергії.

За допомогою скління ганку можна поліпшити функціональні властивості  будинку і його естетичні властивості. Засклена веранда – це додаткове приміщення, де зручно зберігати речі або приймати гостей. Тут можна відпочити і пообідати на свіжому повітрі з відкритими стулками  окейвін.

Скління ганку приватного будинку дозволяє милуватися видами з вікна, відчуваючи гармонію з природою.  Якщо ганок знаходиться за межами приватної власності і виходить на вулицю, то бажано засклити тільки верхню його частину. Бажано використовувати скло підвищеної міцності (триплекс).

Враховуємо важливі моменти при облаштуванні ганку пташника

При виборі варіанту скління ганку потрібно розрахувати його приблизні розміри. Вартість скління ганку заміського будинку залежить від площі приміщення і обраних матеріалів для проведення робіт.

Для облаштування ганку добре підійдуть двері з 3D обробкою,  які мають презентабельний зовнішній вигляд і створюють ілюзію об’ємного обсягу. Завдяки використанню накладки МДФ на дверях вдається поліпшити їх естетичні властивості, імітуючи поверхню дорогих порід деревини.

Plamet надає послуги професійного скління різного призначення, в тому числі і на ганку приватного будинку.  Ми допомагаємо замовникам підібрати оптимальний варіант скління матеріалів і виконати всі роботи «під ключ» в короткі терміни. Ціна скління ганку заміського будинку  приваблива і адекватна в нашій компанії, так як ми працюємо без націнок.

Втілюйте свої мрії в реальність разом з нами, і нехай у ваших будинках панує затишок і благополуччя!

Передзвоніть
мені