Скільки часу займає встановлення балконного блоку?

20.02.2023
Скільки часу займає встановлення балконного блоку?

Сьогодні багатьох хвилює питання – скільки часу займає встановлення балконного блоку. Це цілком зрозуміло, адже монтажні роботи завжди вносять свої корективи в життя клієнтів.

Прискорити монтаж конструкцій за допомогою підготовки

Завжди необхідно заздалегідь   підготуватися до встановленню вікон, дверей. До приїзду майстрів необхідно звільнити місце для зручності монтаж балконного агрегату (цінова політика).  Меблі та предмети інтер’єру  краще покрити  целофановою плівкою, щоб запобігти забрудненню.

Коли роботи припадають на зимовий час, то мешканціжитла небезпечні і надмірно охолоджують приміщення, але боятися цього не варто.  Якщо балконний блок встановлений професіоналами, то робота займає не більше 4-6 годин.

Процес встановлення балконного блоку

Компанія Plamet пропонує встановити стандартний балконний блок  на  лоджії або балконі за доступною ціною. Майстри нашої команди виконують монтаж конструкцій, виконаних за індивідуальними параметрами, з урахуванням особистих потреб і смаків клієнтів.

В яких випадках встановлення вікон і дверей відбувається швидше?

Многи залежить від особливостей пташника і приміщення.  У будівлях панельного типу демонтаж  і монтаж віконних і дверних конструкцій зазвичай займає менше часу, ніж в цегляних. При цьому не потрібно руйнувати стіни і отвори перфоратором.

Пластикове вікно з балконними дверима фахівцям найзручніше встановлювати в будинках, які знаходяться на стадії будівництва. В цьому випадку ніщо не заважає приміщенню і немає необхідності демонтувати старі конструкції.

Встановлення балконного блоку включає в себе наступні етапи:

  • доставка товару на об’єкт;
  • демонтаж старих віконних і дверних конструкцій;
  • встановлення нової балконної системи;
  • процес вирівнювання конструкцій в різних напрямках;
  • надійна фіксація балконного блоку до стін і прорізів;
  • формування міцних монтажних з’єднань;
  • збір і вивезення сміття після проведення робіт.

У комплекс послуг, що надаються нами, також входить скління ганку в приватному будинку за вигідною ціною.  Для роботи ми використовуємо тільки сертифіковану сировину та аксесуари європейської якості.

Обирайтеестетичні та довговічні конструкції  з металопластиковим або алюмінієвим профілем для свого будинку!

Передзвоніть
мені