Шумоізоляція вікон

27.01.2020
Шумоізоляція вікон

На сьогоднішній день найкращим захистом від зовнішнього шуму є пластикові вікна. Тому, якщо ви рішуче налаштовані на те, щоб позбутися транспортного шуму та інших зовнішніх подразників, варто просто змінити свої старі вікна на нові.

В цьому випадку необхідно серйозно підійти до вибору самого склопакета, який вставляється у пластиковий профіль та виконує звукоізоляційну функцію.

Чудовий варіант – однокамерний склопакет. Він складається з двох стекол і справляється із захистом приміщення від сторонніх шумів.

Але якщо у вас під вікном проходить шумна траса, то такої конструкції іноді може бути недостатньо, тому доцільно буде встановити двокамерний склопакет. У таку конструкцію входять вже три стекла, які герметично з’єднані по периметру.

Також можна вставити склопакети зі склом різної товщини: 4 мм + 4 мм + 6 мм, це дає додатковий ефект за рахунок часткового усунення явищ резонансу.

Нагадаємо, що гучність звуку виражається звуковим тиском. По 0 дБ – прийнятий нижній поріг чутливості людського вуха. Рівень шуму на галасливій вулиці становить 80 дБ, за 50 м від неї – 75 дБ. Вікна знижують шум ще на 35-45 дБ, в результаті чого у Вашому будинку підтримується рівень звукового комфорту 40-45 дБ (такий шум утворює листя дерев за легкого вітру).

PLAMET – корпорація Вашого комфорту!

Передзвоніть
мені