Шпроси – що це таке і як їх використовують

27.01.2020
Шпроси – що це таке і як їх використовують

Вікно – саме та деталь, на яку можна зробити вдалий акцент. На щастя, щоб досягти унікальності, зовсім не обов’язково мати круглі віконні отвори. Досить легко використати декоративні елементи.

Щоб ваше вікно стало родзинкою приміщення, компанія «Plamet» пропонує встановити у склопакет декоративні переплетення – шпроси. Вони додадуть конструкції елегантність та затишний зовнішній вигляд.

Такий продукт за функціональністю не відрізняється від звичайного вікна. Палітурка встановлюється всередину при виробництві склопакета, герметичність якого не порушується. При цьому вікна успішно виконують стандартні функції, такі як енергозбереження, сонцезахист тощо.

Шпроси у склопакеті не вимагають додаткового догляду. Вам не доведеться мити їх окремо чи очищати від пилу. Це дуже зручний декоративний елемент, що дозволяє легко відтінити дизайн інтер’єру.

Існує безліч варіантів розташування шпросів, а також типів їхнього з’єднання. Залежно від проекту вашого вікна та дизайну кімнати, можна вибрати відповідний колір: білий, коричневий, золотий.

Бажаєте додати в інтер’єр кімнати щось особливе?

А планування приміщення чи його розміри не завжди дозволяють архітектурні досліди?

Є чудовий варіант!

Замовити вікна зі шпросом

Передзвоніть
мені