• Рус
  • Укр

Сервіс

Ми піклуємося, щоб співпраця з нашою корпорацією для наших клієнтів і партнерів було максимально комфортним. Ми надаємо повне комплексне сервісне супровід, а також весь спектр послуг з виготовлення,
встановлення, обслуговування металопластикових вікон та металевих дверей.

РОЗРАХУНОК ЗА ОДИН ДЗВІНОК
Ми економимо ваш час, тому даємо докладну консультацію і максимальне закриття всіх питань всього за один дзвінок. Наш менеджер розповість вам про наші послуги і видах продукції, підбере оптимальний варіант і зробить попередні розрахунки про металопластикові вікна або металевим дверям.
МОБІЛЬНИЙ ОФІС (ФІРМОВИЙЙ САЛОН)
Ми йдемо в ногу з часом, тому створили мережу мобільних офісів. У кожному працює досвідчений менеджер, який прямо на місці проконсультує, покаже зразки, проведе виміри і оформить замовлення. Вам потрібно лише вибрати зручний час і місце.
ОСОБИСТИЙ
МЕНЕДЖЕР
Для наших партнерів менеджер корпорації стає особистим консультантом. Він простежить за виконанням замовлення, надасть всю інформацію, необхідні матеріали, проконсультує, навчить і навіть організовує майстер-класи з техніки продажів.
ГАРАНТІЇ
Ми впевнені в якості нашої продукції, і даємо на неї гарантію 5 років. А також 1 рік безкоштовного післягарантійного обслуговування.
РЕКЛАМАЦИИ
Якщо у вас виникли претензії або питання до якості продукту або обслуговування, ми уважно і оперативно вирішимо їх в найкоротші терміни - від 1 години до 5 днів.
ЗРУЧНА ДОСТАВКА
Ми не тільки виготовляємо продукцію, але і максимально акуратно її доставляємо. Привеземо її на вашу адресу в зручний час і піднімемо на поверх.
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Якщо вам необхідно зробити виміри, до вас безкоштовно приїде наш досвідчений фахівець. За допомогою сучасного обладнання, він оперативно виконає виміри і ми якнайшвидше приступимо до виготовлення вашого замовлення.
ЧИСТИЙ МОНТАЖ
Ми не тільки швидко і якісно встановимо вам вікна чи двері, але і подбаємо про вивезення будівельного сміття, щоб ви відразу насолоджувалися результатом.
ТЕПЛИЙ МОНТАЖ
Щоб вікна не тільки радували око, а й зберігали тепло у вашому домі, ми пропонуємо спеціальний матеріал, що утеплює монтаж із застосуванням ізолюючої стрічки між рамою і схилом. Це виключить промерзання вікон і поява протягів.