Розсувні склопакети на вікна: функціональне рішення!

24.04.2023
Розсувні склопакети на вікна: функціональне рішення!

Розсувні склопакети – оптимальний варіант для облаштування невеликих кімнат. Елементи  таких конструкцій плавно переміщаються за рахунок горизонтального ковзання стулок в праву або ліву сторону по напрямних.  Розсувні системи широко застосовуються в житлових будинках і оранжереях, зимових садах і терасах, лоджіях і басейнах.

Будова розсувних систем і їх експлуатаційні властивості

В основному розсувні вікна включають в себе кілька компонентів:

 • каркас з металопластику або алюмінію;
 • склопакети;
 • напрямні елементи;
 • ущільнювачі щіткового і гумового типу;
 • стулки;
 • Відпливи.

Металопластикові розсувні склопакети  відрізняються щільною профільною структурою і високою герметичністю конструкцій. Вибираючи алюмінієві розсувні системи,  потрібно враховувати, що вони бувають двох видів – теплі і холодні. Вироби теплого типу оснащуються спеціальними ущільнювачами, за допомогою яких значно поліпшуються теплоізоляційні властивості конструкцій.   

Види розсувних конструкцій

Розсувні склопакети на балконі  зручні тим, що їх можна відкрити на потрібну ширину і зафіксувати в потрібному положенні за допомогою спеціального замка.

Залежно від механізму руху розрізняють розсувні вікна наступних видів:

 • з паралельними рухомими стулками;
 • з закрилками, які розсуваються у вертикальній площині;
 • з розсувними фрамугами поворотного типу;
 • панорамні вікна і конструкції типу порталів.

Найпоширенішим є розсувний склопакет з паралельними стулками. Він відкривається за принципом дверей шафи-купе.  Ці елементи переміщаються за допомогою роликів на рейках. Завдяки наявності глухої стулки робоча конструкція переміщається тільки в межах віконного блоку.  Такі вікна надійні, прості в експлуатації і володіють відмінними теплозберігаючими властивостями.

Вертикальні конструкції оснащуються робочою фрамугою, яка відкривається шляхом підйому вгору схилової частини. Вікна такого типу позбавлені петель, а часто і ручок. Для їх виготовлення використовується фурнітура, за допомогою якої віконні блоки фіксуються в потрібному положенні.

Конструкції з орно-розсувними дверима характеризуються наявністю складних механізмів. Стулка переміщається шляхом замітання у внутрішню частину кімнати. Такі вироби можна відкривати в режимі мікропровітрювання.

Які завдання можна вирішити за допомогою розсувних систем

Розсувні двері зі склопакетами з полівінілхлориду широко застосовуються в тих випадках, коли необхідно заощадити місце і наповнити приміщення природним світлом. Монтаж таких конструкцій допомагає вирішити кілька завдань:

 • візуальне розширення простору;
 • економне використання простору;
 • збільшення теплозбереження.

Стандартні теплі розсувні двері  типу «гармошка» широко використовуються для скління терас і веранд в приватних і заміських будинках. Перед визначенням розмірів конструкції потрібно вибрати кількість складових елементів.

Розсувні вікна включають компонентів

Plamet пропонує замовити розсувні вікна та двері за індивідуальними параметрами. Пропоновані нами конструкції характеризуються простотою використання і тривалим терміном служби. Вони демонструють хороші звуко- і теплоізоляційні властивості.

Розсувні склопакети допомагають зробити невелике приміщення затишним і комфортним. Ціна на них оптимальна і вигідна в нашій компанії. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками якісних матеріалів для виготовлення практичних конструкцій.

Обладнайте приміщення за допомогою розсувних систем, щоб заощадити простір, а ми завжди раді вам в цьому допомогти!

Передзвоніть
мені