Розміри балконного блока у квартирах різних типів

19.10.2022
Розміри балконного блока у квартирах різних типів

Балконні двері з вікном використовується для відділення лоджії від сусідньої кімнати і комфортного переміщення між ними. Така конструкція називається балконним блоком, розміри якого відрізняються в квартирах цегляних і панельних будинків.

Від чого залежить розмір балконних блоків

У більшості багатоповерхівок розміри балконного блоку стандартні. Перед тим як замовити балконний блок, потрібно зробити детальні індивідуальні виміри конструкції і уточнити ціни на нього в різних компаніях.  Компанія Plamet  виготовляє міцні металопластикові вікна на балконі і двері будь-якого розміру за доступними цінами.

Розміри балконного блоку безпосередньо залежать від особливостей конструкцій, включаючи рік будівництва і нюанси будови приміщення. Розміри балконних блоків відрізняються в різних типах квартир. Нижче наведені стандартні розміри балконного блоку для наступних варіантів квартир:

  • «Сталінки», які зазвичай зустрічаються в будинках панельного типу. У таких квартирах часто встановлюють балконний блок Т-подібного типу. Розміри балконних дверей з вікном – 150х270 см, а окремо розміри дверей – 75х210 см.
  • «Хрущовки» в будинках цегляного типу. У таких приміщеннях розміри вікон зазвичай складають 125х134 см, а розміри дверей – 68х207 см.
  • «чехи», які зазвичай знаходяться в панельних будинках. Розміри вікон варіюються в діапазоні від 140х140 см для спалень до 175х140 см для передпокоїв. Розміри дверей в квартирах цього типу складають 75-80х215 см.

Ось приблизні розміри вікон і дверей балконних блоків. Габарити балконних дверей,  види склопакетів і вікон в реальному  житті можуть відрізнятися. Навіть в двох квартирах багатоповерхових будинків розміри балконних дверей і вікон можуть бути різними.

Це пов’язано з різною товщиною стінових блоків,застосуванням  м елементів утеплення, наявністю нерівностей і зміною конфігурації отворів. Перед заміною балконних блоків необхідно запросити майстрів для вимірювання конструкцій.

Як визначити розміри балконного блоку

Визначити розміри балконного блокВизначення габаритів балконних блоків варто довіряти тільки професіоналам. Якщо пластикова конструкція менше за розміром, то потрібно буде заповнити щілини розпилювальною піною і збільшити ширину укосів. У таких випадках ймовірність тепловтрат значно зростає. Якщо габарити пластикового блоку більше зазначених, це значно збільшить складність демонтажу стін.

При установці балконної конструкції з пластика потрібно дотримуватися таких порад, які допоможуть уникнути подальших складнощів при установці та експлуатації агрегату:

  • Розміри стандартного  балконного блоку  повинні бути менше габаритів отвору. Металопластикова конструкція не повинна щільно прилягати до стін. По всьому блоку потрібно залишити простір шириною близько 2-4 см.
  • Необхідно визначитися з розмірами балконного вікна з дверима з урахуванням найменших тонкощів.  Вимірювати конструкцію потрібно як зовні, так і зсередини. Справа в тому, що отвори можуть бути з виступами, і це завжди потрібно враховувати при виконанні вимірювань.
  • Кінцеві значення визначаються декількома значеннями (не менше трьох) в декількох зонах. Ширина конструкції зазвичай вимірюється у верхній, нижній і центральній її частинах.
  • Обов’язково потрібно враховувати, що висота вікна зменшується з урахуванням бічного шва і профілю стійки (шириною не менше 3 см).

Перед заміною балконного блоку потрібно визначитися з вибором конструкції за технічними і дизайнерськими властивостями, а також її практичності. Оптимальний варіант балконних конструкцій – пластиковий.  Розміри балконних дверей з пластиковим вікном   завжди повинні вимірюватися, так як вони можуть відрізнятися від стандартних габаритів балконного блоку.

Вікна та двері з металопластику демонструють відмінні експлуатаційні властивості. Вони характеризуються високою міцністю і довговічністю. Балконні блоки з пластика відмінно протистоять механічним впливам і впливу несприятливих кліматичних факторів.

Підберіть для себе оптимальний варіант скління балконів з правильним виміром габаритів конструкцій!

Передзвоніть
мені