Профільні системи
Металопластикові вікна зустрічаються всюди: у квартирах, домах, комерційних спорудах, медичних закладах та інших об’єктах. Такий тип скління зарекомендував себе тільки з позитивної сторони. У металопластикових вікон відмінні експлуатаційні данні, бездоганний зовнішній вигляд, вони надійні та довговічні.
Проте на ринку багато виробників і не всі пропонують якісну продукцію.
Часто користувачу важко зробити вірний вибір. Керуватися тільки фактором вартості недоцільно. Адже в погоні за економією ви можете пожертвувати якістю.
У каталозі компанії «Plamet» представлені профільні системи брендів Open Teck, KBE і WDS. Вони заслужили багато позитивних відгуків з різних куточків планети за рахунок відмінної якості виготовлення виробів. Проте, окрім бренда-виробника, пофілі відрізняються також матеріалом, з якого вони зроблені. Розберемося, який варіант є оптимальним.
Види віконних профілів
Профіль є ключовою частиною вікна. Від нього залежить надійність всієї конструкції, зручність та довговічність експлуатації. Профіль виготовляється із різних матеріалів, але пріоритет віддається пластиковим моделям зі вставками із металу для укріплення конструкції. Зовні профілі відрізнити один від одного практично нереально, тим паче звичайному користувачу.
Звідси й складності з вибором. Проте, якщо ви хочете підібрати профіль вірно, враховуйте декілька найважливіших параметрів.
- Ширина. Зазвичай показник дорівнює 58 мм. Виріб відмінно підійде для регіонів з помірним кліматом. Але якщо ви проживаєте у місцевості, для якої характерні сурові зими, вибирайте профіль шириною 70 мм. Є також і моделі 90 мм, але їх практично не виготовляють.
- Однорідність. Матеріал повинен бути гладким і мати рівномірний колір по усій поверхні. Наявність зернистості – ознака поганої якості профіля. При його експлуатації користувач зіткнеться з багатьма проблемами.
- Число стекол.
- Однокамерні пакети являють собою конструкцію с двома стеклами, між якими знаходиться повітряний прошарок, їх зазвичай монтують на балконах або лоджіях. Тобто там, де немає необхідності добре захищати приміщення від холоду.
- Двокамерні пакети – це конструкція с трьома склопакетами. Профільні системи відмінно захищають від проникнення у приміщення звуку і холоду, тому активно застосовуються у житлових домах та квартирах.
- Трикамерні пакети (чотири скла). Вони використовуються значно рідше із-за складного монтажу і дороговизни. Моделі актуальні тільки для місцевостей, де взимку температура повітря часто опускається нижче -25 градусів.
- Кількість повітряних камер. У 58-мілімітровому профілі зазвичай встановлюються 3 камери. Це стандартний варіант. У 70-мілімітровій моделі камер 3-4. У профілі 90 міліметрів їх кількість досягає 5.
Який профіль підійде саме вам, вирішуєте тільки ви, виходячи з параметрів вище. Але враховуйте, що нерозумно витрачати кошти на трьохкамерний профіль, якщо ви проживаєте у регіоні з помірним кліматом. Дороговизна у даному випадку не являється основним показником якості. Ви просто переплатите за продукцію. Тому рекомендуємо скористуватися консультаційною допомогою наших спеціалістів – вони порекомендують потрібний профіль.