Сервіс

Ми турбуємось, щоб співпраця з нами була максимально комфортна, як для наших партнерів так і для кінцевого споживача. Ми надаємо повний комплексний сервісний супровід, а також весь спектр послуг по виготовленню, монтажу, обслуговуванню металопластикових вікон та металевих дверей.
Розрахунок за один дзвінок
Ми економимо Ваш час, тому надаємо детальну консультацію по телефону. Наш менеджер розповість Вам про всі послуги та види продукцію, яка Вас цікавить, та допоможе підібрати оптимальний варіант та зробить попередній розрахунок вартості.
Мобільний офіс (фірмовий салон)
Ми йдемо в ногу з часом, тому відкриваємо фірмові салони в різним містах. На разі це м. Черкаси , та м. Київ. В кожному працюють досвідчені спеціалісти, які прямо на місці зможуть проконсультувати, показати зразки та оформити замовлення.
Особистий менеджер
Для наших партнерів менеджер компанії стає особистим консультантом. Він прослідкує за виконанням замовлення, надасть усю інформацію, необхідні матеріали, навчить та навіть організує майстер клас, або екскурсію на виробництво.
Гарантії
Ми впевнені в якості нашої продукції, та впевнено даємо на неї гарантію, а також післягарантійне обслуговування.
Рекламації
Якщо у Вас виникнуть претензії або питання до якості продукції, ми уважно та оперативно вирішимо їх у найкоротші терміни.
Зручна доставка
Ми не лише виготовляємо продукцію, але й максимально акуратно її доставляємо, на спеціально облаштованих авто. Привеземо за потрібною адресою в назначений час та піднімемо на поверх.
Виклик замірника
Якщо Вам необхідно зробити замір, до Вас безкоштовно приїде наш кваліфікований майстер по заміру. За допомогою сучасного обладнання, він оперативно виконає замір, надасть консультацію на питання які Вас цікавлять і ми якнайшвидше приступимо до виконання замовлення.
Чистий монтаж
Ми не лише швидко та якісно встановимо вікна або двері, але і потурбуємось про те щоб все було як можна акуратніше. Наші майстри прибирають за собою. Щоб ви відразу насолодились результатом нашої роботи.
Теплий монтаж
Щоб вікна не лише радували погляд, але і зберігали тепло по максимуму, ми пропонуємо замовити спеціальний теплий монтаж із застосуванням спеціальних паро та гідро ізолючих плівок між рамою та відкосом. Такий монтаж виключає можливість промерзання монтажного шва, та унеможливлює цвітіння відкосів, та появу протягів.
Передзвоніть
мені