Про компанію Plamet

Компанія «PLAMET» починала свою діяльність як невелика дилерська організація, що продавала замовникам якісні металопластикові вікна і металеві двері інших виробників, які працювали на віконному ринку.

З плином часу, керівництвом було прийняте рішення про курс на розвиток. Було відвідано декілька європейських виробництв в Німеччині, Австрії та Польщі. Згодом з’явилося чітке розуміння, про необхідність створення власного сучасного виробництва на Україні у м. Черкаси.

Власну виробничу компанію по виготовлення металопластикових вікон та металевих дверей ми створили з використанням досвіду європеських віконних компаній, зробивши акцент на інноваційні технології, сучасне обладнання, якісну сировину, контроль якості, комплексний сервіс для партнерів та кінцевого споживача.

Про компанію Plamet

Найголовніший наш козирь – це наші кваліфіковані співробітники, які є професіоналами своєї справи, які прагнуть до розвитку та вдосконалення за для комфорту наших замовників.

На практиці стало зрозуміло, що напрямок вибрано точно та вірно.

Адже ми не тільки надаємо нашим клієнтам та партнерам достойний продукт, ми також оточуємо Вас атмосферою затишку, даруємо відчуття захищеності, та впевненості. Ми турбуємось про комфорт Вашого життєвого простору.

Про компанію Plamet
Місія та цілі компанії

Ми виготовляємо лише якісну продукцію і надаємо комплексний сервіс.

Ми намагаємося дарувати Вам домашній затишок та теплу атмосферу.

Ми бачимо своєю задачею у створені навкруги Вас виключно комфортного простору – для життя, праці, партнерства та досягнення успіху.

Історія
В Черкасах було створено підприємство, орієнтоване на працю у віконному бізнесі.
2004
Успішна робота в даній сфері, в якості дилера.
2005
Початок работи по створенню власної субдилерської мережі, та організації доставок по Черкаській області.
2006
Продовження розширення субдилерської мережі.
2007
Використання антикризової програми, що дозволила мінімізувати втрати.
2008
Повернення до нормальної роботи після кризи. Вивчення ринку та аналіз роботи для створення власного виробництва.
2009
Створення власного виробництва, купівля першої віконної лінії. Успішне партнерство з більш ніж 60 партнерами і менеджерами їхніх салонів.
2010
Розширення підприємства та встановлення сучасного обладнання. Початок виготовлення металевих дверей.
2011
Якість нашої продукції оцінили більш ніж 200 партнерів.
2012
Взаємовигідна співпраця з більш ніж 250 партнерами. Розгортання виробництва на новій території. Встановлення ще двох ліній зі складання ПВХ конструкцій на основі профільних систем КВЕі і OpenTeck.
2013
Установка додаткового італійського обладнання по виготовленню склопакетів і збільшення їх виробничих потужностей. Розширення асортименту профільних систем ТМ Trocal и WDS. Успішне партнерство з 280 компаніями.
2014
Створення спільної україно-польської корпорації «PLAMET». Встановлення нового додаткого обладнання по виготовленню «теплих» склопакетів з аргоном (Ar). Співпраця з 320 партнерами.
2015
Впровадження нового інноваційного віддділу продажу та нового підходу управління.
2016
Розширення дилерської мережі та закріплення існуючих позицій на ринку.
2017
Активно почали вивчати нові технології, та розробка плану на розвиток. Запровадження внутрішнього навчання співробітників. Створення корпоративної культури Plamet.
2018
Ребрендінг з україно-польської компанії у PLAMET - компанія вікон та дверей, позиціонуємо себе як український виробник.
2019
Відкриття нового роздрібного салону у м. Черкаси. Співпраця з найбільшими будівельними компаніями м. Черкаси
2020
Відкриття брендового салону у м. Києві. Розширення дилерської мережі у Києвській області. Розвиток роздрібного напрямку В2С. Співпраця з забудовниками м. Київ. Початок будівництва нового, ще більш потужного заводу
2021
Початок співпраці з мережею гіпермаркетів Епіцентр та Нова Лінія, продаж нашої продукції через їхню мережу магазинів. Закупили нову виробничу лінію по переробці алюмінію.
2022

Виробництво

Наше виробництво знаходиться у м. Черкаси і займає площу більш ніж 3000 м2.
Виробнича потужність складає понад 700 вікон у зміну – 23 000 м2 в місяць, а також більш ніж 300 металевих дверей в місяць.

Для виготовлення конструкцій постійно працює 3 основні лінії по виготовлення металопластикових вікон.

Виконання замовлень по виготовленню з білого ПВХ складає 4 робочих дні, з кольорового – 10 робочих дні.

Наше виробництво з кожним роком вдосконалюється та розширюється , крім того ми постійно оновлюємо обладнання і удосконалюємо технології.

Одна найголовніша складова у створені виключно якісної продукції – це відповідати світовим європейським стандартам. Ми завжди слідкуємо за тенденціями нашої галузі, та реагуємо на всі зміни, щоб наша продукція мала найвищу якість.

Передзвоніть
мені