Переваги та особливості металопластикових дверей: погляд виробника «Plamet»

05.02.2021
Переваги та особливості металопластикових дверей

Металопластикові двері змогли підкорити ринок, тому що багато клієнтів компанії «Plamet» віддають їм перевагу, вважаючи такий варіант:

 • Доступним за ціною.
 • Довговічним.
 • Естетичним.
 • Функціональним.

Українсько-польська корпорація «Пламет» пропонує комплексне обслуговування від «А» до «Я», починаючи з проектування і виробництва, закінчуючи доставкою, монтажем та гарантійним обслуговуванням.

Металопластикові двері на будь-який смак

У нас можна замовити металопластикові двері, що відповідають найвибагливішим запитам для житлових, комерційних і громадських будівель:

 1. Вхідні металопластикові двері – абсолютний хіт. Вони виглядають красиво і стильно, мають відмінні ізоляційні властивості, служать довго (до декількох десятиліть).
 2. Міжкімнатні рішення з подвійними ручками високої міцності. Можна використовувати не тільки в будинках і квартирах, але і в офісних будівлях. Можуть бути виготовлені ​​двері зі склопакетом.
 3. Балконні двері, які створюються за тими ж принципами, що і віконні конструкції нашого виробництва. У пріоритеті візуальне досконалість і якість.
 4. 3D двері. За основу ми беремо традиційну металлопластиковую групу, а наповнюємо фрезерованими і МДФ-панелями, які не бояться вологи.

Готові пластикові двері нового покоління не тільки виглядають солідно та високостатусно, але й відрізняються набором міцності, які не залишать нікого байдужими  (особливо з урахуванням доступної вартості).

Основні переваги металопластикових дверей

Є маса об’єктивних причин, чому наші клієнти приймають рішення – замовити продукцію бренду «Plamet». Наші рішення поєднують в собі цілий набір переваг:

 • Гарний зовнішній вигляд (навіть у самих бюджетних моделей дверей).
 • Відмінна звуко- і теплоізоляція.
 • Довговічність і надійність експлуатації.
 • Екологічність.
 • Готовий виріб не боїться волога та температурних перепадів.
 • На пластикові вхідні двері ціна залишається доступною для широкої аудиторії.

Саме металопластикові двері можуть максимально ефективно зберігати тепло, так як в конструкції ми використовуємо особливі двокамерні склопакети та багатокамерний профіль.

Особливості  дверей з металопластику

Пристрій дуже простий:

 1. Основа конструкції – металопластиковий профіль. З нього ми створюємо дверну коробку і стулку.
 2. Жорсткий і міцний каркас ПВХ дверей. Це особливо важливо, коли виробляються вхідні металопластикові двері, так як від цього параметра безпосередньо залежить взламостійкість і безпека.
 3. Для «заповнення» ми беремо різні конструкції, серед яких сендвіч-панелі і склопакети, а також комбінації з них.
 4. Особливо важлива вимога: якісна фурнітура, яка здатна витримувати високі навантаження.

Готові пластикові двері, укріплені металом, мають бездоганну якість, так як у виробництві ми використовуємо тільки комплектуючі від перевірених постачальників, вкладаючи в моделі всі сили і душу, відштовхуючись від багатого практичного досвіду і любові до справи всього Життя.
Наша особлива гордість – високотехнологічне і сучасне енергозберігаюче виробництво з інноваційним обладнанням. Це дозволяє нам залишатися конкурентоспроможними, займати лідерські позиції, пропонуючи гідні і доступні за ціною рішення, які можна купити у відповідального бренду з бездоганною репутацією.

Передзвоніть
мені