Правильний вибір: які пластикові вікна краще ставити взимку і влітку?

05.02.2021
які пластикові вікна краще ставити взимку і влітку?

Одне з найбільш поширених питань, які вікна краще ставити для збереження тепла взимку, а для прохолоди – влітку. Компанія «Plamet» володіє достатнім досвідом, щоб реалізувати цю задачу, і ми вирішили пояснити це для читачів нашого блогу. Це буде актуальний матеріал для тих, хто хоче підійти з усією відповідальністю і практичністю до вибору типу профілю, склопакета, фурнітури.

Які критерії вибору пластикових вікон?

У корені неправильно – дивитися тільки на ціну. Це головна помилка, через яку в результаті покупці залишаються незадоволеними результатом, адже установка вікон – довгострокове капіталовкладення в майбутнє. Можна виділити кілька ключових критеріїв вибору:

 1. Тип профілю.
 2. Товщина склопакета.
 3. Параметри обраного пакета.
 4. Фурнітура та її якість.
 5. Звичайно, не менш важливі обрані фахівці для установки.

Оптимальний варіант – вибір компанії «Пламет», яка вирішує питання комплексно «під ключ»!

Вибір типу профілю

При виборі пластикових вікон – це головний критерій. Профіль може мати різне число камер. Чим їх більше, тим він тепліше. Проста математика. У холодну пору року 3-камерні  часто можуть промерзати, що повністю виключено в 5-камерних профілях.
Компанія «Plamet» використовує в своїй роботі профілі тільки найефективніших і перевірених виробників. Це такі авторитетні бренди, як:

Звертати увагу варто не тільки на кількість камер, але й на товщину армування (чим показник вище, тим буде надійніше вікно, тим краще воно зможе протистояти навантаженням ззовні). Це дуже важливо для довговічності конструкції, щоб в ній не з’являлися щілини, перекоси.

Корисна порада: вибирайте перевіреного постачальника вікон і компанію, яка буде встановлювати конструкцію, так як часто сумнівні бренди виготовляють профілі з вторсировини низької якості. Так, дешево, але при цьому зовсім скоро вам доведеться міняти вікно. Приємного мало.

Вибір склопакета

Близько 80% вікна – це склопакет (як шкіра у людини), тому не варто виключати його з критеріїв вибору. Щоб взимку було тепло і комфортно, має бути, як мінімум, 2 повітряні камери (краще – 3). Товщина від 32 мм. Щоб забезпечити ще більш якісне збереження тепла, можна замовити у нас енергозберігаючі високоефективні пакети, які мають спеціальне низькоемісійне покриття, що відображає тепло назад.

Підбір віконної фурнітури

Не варто думати, що фурнітура – просто для краси. Від неї теж багато в чому залежить міцність вікна, його надійність, комфорт щоденного використання. Дешева китайська продукція при перших же температурних скачках виходить з ладу, її потрібно змінювати, тому виробник Plamet відразу обирає все найкраще, що є присутнім на ринку в цьому сегменті. Це фурнітура Axor, Maco і інших торгових марок з гарантією якості.

Монтаж і його важливість

Навіть, якщо ви купуєте вікна найвищої якості, у вас відмінні комплектуючі, все ще можна зіпсувати … Монтажем від непрофесіоналів. Ми вирішуємо завдання комплексно, беремо на себе установку, тому замовники впевнені на 100%, що будуть дотримані всі стандарти.

Це важливо: установка вікон – це 10-20% загальної вартості вікна.

Ми забезпечуємо коректність вимірів, використання сучасних інструментів, щоб гарантувати покупцям довгий термін експлуатації зі збереженням всіх параметрів замовленого вікна.

ТОП причин вибрати вікна Plamet

Якщо ви ще сумніваєтеся, чому варто вибрати польсько-українського виробника «Plamet», у нас є кілька «залізобетонних» доводів:

 1. Ми маємо багатий практичний досвід, компанія вийшла вже на світовий рівень, що дозволяє давати повний пакет гарантій.
 2. Високі стандарти обслуговування.
 3. Багатий вибір рішень на будь-який смак і бюджет.
 4. Вся продукція сертифікована.
 5. 100% прозорості. Ми не приховуємо нічого, починаючи з технології, закінчуючи виробничими процесами (на власних потужностях).
 6. Ми працюємо в рамках законодавства, є всі необхідні ліцензії, сертифікати та дозволи.
 7. Доступна вартість з урахуванням високої якості.

«Пламет» може собі дозволити – обіцяти неперевершену якість та дотримання найскладніших технологій виробництва, що і робить нас затребуваними на ринку. Оформляючи у нас замовлення, ви отримуєте:

 • Кваліфіковану допомогу на всіх етапах взаємодії.
 • Швидке оформлення замовлення і його обробку.
 • Оперативність виготовлення.
 • Професійний монтаж.
 • Гарантійний сервіс.
Передзвоніть
мені