Подвійні металеві двері: безпека будинку та збереження тепла в приміщенні

23.03.2023
Подвійні металеві двері: безпека будинку та збереження тепла в приміщенні

Подвійні металеві двері забезпечують надійний захист житла від несприятливих зовнішніх факторів і проникнення зловмисників. З їх допомогою вдається створити комфортний мікроклімат в квартирі або заміському будинку.

Переваги двомісних дверей з металу від Plamet

Подвійні сталеві двері являють собою подвійні коробки з стулками, які розташовані симетрично по відношенню до них. Між стулок конструкції утворюється простір, завдяки якому в приміщення майже не проникають звуки і холод.

Компанія Plamet виготовляє виготовлені на замовлення подвійні вхідні металеві двері з відмінними технічними та естетичними властивостями. Серед них важливе місце займають наступні:

  1. Висока міцність і довговічність конструкцій. Для виготовлення виробів наші майстри використовують високоякісну сталь, що забезпечує тривалий термін служби виробів.
  2. Відмінні шумоізоляційні властивості. Шумові показники в сучасних реаліях дуже високі, тому завжди потрібно подбати про встановлення подвійних вхідних дверей з відмінними звукопоглинаючими властивостями. Крім того, вироби перешкоджають проникненню сторонніх запахів ззовні.
  3. Сертифікована якість конструкцій, за винятком дешевих китайських аналогів. Це пов’язано з тим, що сировину ми закуповуємо тільки у перевірених і надійних постачальників.
  4. Відмінними теплоізоляційними властивостями стали подвійні вхідні двері. Вироби добре зберігають тепло завдяки продуманій конструкції. Особливо це актуально для приватних будинків і житла на першому поверсі, де постійно відкриваються двері в вхід.
  5. Покриття спеціальною плівкою для захисту конструкцій від руйнівного впливу сонячних променів, дощу або снігу.  Подвійні вхідні двері звукоізоляційні в приватному будинку ми зазвичай покриваємо спеціальним покриттям з полімеру, стійкого до ультрафіолету, вологи і зовнішніх забруднень.

Металеві двері для безпеки

Сталеві двері 60 см,  виготовлені з металу, не передбачають особливого догляду та обслуговування. Такі конструкції зберігають свої первинні експлуатаційні властивості протягом декількох десятиліть.

Особливості будови

Вхідні двері з металу бувають декількох видів:

  • однолисті, що складаються з одного листа;
  • полуконусние;
  • двостулкові, які забезпечені двома заслінками.

Найчастіше використовуються одностулкові подвійні двері. Іноді все ж використовують полуторні або двостулкові конструкції. При цьому одна з стулок вважається робочою, а інша зазвичай фіксується за допомогою спеціальних клапанів. При необхідності можна використовувати їх для відкриття дверей.

Теплоізоляційні матеріали дверей служать для поліпшення показників збереження тепла в приміщеннях. Зазвичай вони використовуються в різних варіаціях – зсередини або зовні виробів. Сьогодні вибір утеплювача дуже великий, і наші клієнти мають можливість вибирати конструкції з урахуванням особистих потреб і побажань.

Вибираючи подвійні вхідні двері в квартиру або будинок, завжди потрібно звертати увагу на її дизайнерські властивості, включаючи колір і наявність декоративних елементів. Правильно підібраний відтінок виробу допомагає гармонійно доповнити будь-який інтер’єр, надати йому благородство і елегантність.

Плюси замовлення дверних конструкцій в Пламеті

Одним з напрямків компанії Plamet є виготовлення нестандартних дверей за індивідуальними кресленнями і ескізами. Важливою перевагою замовлення продукції в нашій компанії є гармонійне співвідношення європейської якості і оптимальної ціни.

Пропонована нами продукція допомагає забезпечити безпеку мешканців та зберегти особисте майно завдяки високому захисту від злому. Такі конструкції відрізняються багатством варіантів декору. Їх можна пофарбувати в будь-який колір, а обробити з внутрішньої сторони за допомогою вагонки, полімерних панелей або штучної шкіри.

У нас ви можете вигідно замовити двері з металу різних форм і кольорів з оперативною і дбайливою доставкою в будь-який куточок України.

Вибирайте двомісні двері з високоміцної сталі, якщо для вас на першому місці стоїть збереження житла, висока шумоізоляція і збереження тепла в приміщеннях!

Передзвоніть
мені