Пластикові двері для приватного будинку. У чому їхня перевага і чи є недоліки?

18.06.2021
Пластикові двері для приватного будинку

Вважають, що тільки металеві вхідні двері можуть забезпечити надійний захист і безпеку в будинку. Проте сучасні технології не стоять на місці і сьогодні виробники пропонують для заміських будинків металопластикові двері, які гарантують тепло, безпеку, мають світлопропускну здатність та широкий асортимент дизайну.

Очевидні плюси зовнішніх пластикових дверей від Plamet

  1. Асортименти. Ви можете замовити вхідні двері, які гармонійно вписуватимуться у Ваше житло, враховуючи внутрішнє та зовнішнє оздоблення або підібрати двері в одному стилі з пластиковими вікнами.
  2. Шумоізоляція. Металопластикові конструкції, які ми використовуємо у своєму виробництві, забезпечують хорошу тепло- і звукоізоляцію.
  3. Надійність. Компанія Plamet більше 10 років займається виробництвом вікон та дверей, ми використовуємо найновіші світові технології та можемо гарантувати високі експлуатаційні можливості нашої продукції.
  4. Різноманітність комплектацій. Ми надаємо величезний вибір профілів, фурнітури та додаткових функцій.

Пластикові двері – ціна та різновиди.

Існує безліч варіацій та видів вхідних дверей з металопластику. Вони можуть відрізнятися один від одного:

  • товщиною конструкції та відсутністю/наявністю вставок зі скла;
  • кількістю стулок та їх шириною (стулки можуть мати рівну або не рівну ширину);
  • полотном (двері можуть бути повністю глухими, повністю прозорими або комбінованими);
  • технікою відкривання (розсувні, гармошка, з тамбуром, розстібні тощо)

Залежно від цих характеристик формується вартість дверей ПВХ. Також враховується дальність доставки та додаткові послуги (якщо Замовнику потрібна незвичайна форма або дизайн дверей).

Plamet – виготовляє пластикові двері та вікна вже більше 10 років і з упевненістю може сказати, що наша продукція не має недоліків. Ми використовуємо сучасні технології, тому наші двері та вікна виготовляються за європейськими стандартами, мають високий термін експлуатації та енергозбереження, а представлена ​​лінійка дизайну прикрасить будь-яке житло, будь то квартира, дача чи заміський будинок.

Передзвоніть
мені