Пластикові вікна для хрущовці: переваги використання

30.11.2022
Пластикові вікна для хрущовка

Хрущовці – будинки з силікатної цегли або панелей із залізобетону, які зводяться досить швидко. Зазвичай вартири в таких будівлях характеризуються низькими показниками тепло- і шумоізоляції.

Компанія Plamet швидко і професійно виконує заміну вікон, балконних блоків і рам в будинках різного типу. Після скління хрущовці за допомогою пластикових вікон її вартість значно зростає, а квартира виглядає більш стильно і презентабельно.

Переваги використання пластикових вікон в хрущовці

Нові пластикові вікна для хрущовок мають масу переваг:

  • висока герметичність конструкцій (не допускайте попадання холодного повітря в приміщення);
  • відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • простота експлуатації (не вимагають особливого догляду, досить мити їх 1-2 рази на рік вологою ганчіркою, можна миючим засобом);
  • вікна в хрущовці  і панелі не вимагають додаткового утеплення в зимову пору року і регулярного фарбування;
  • висока стійкість до руйнівної дії вогню;
  • тривалий термін служби виробів;
  • стійкість до температурних коливань;
  • не завдавати шкоди здоров’ю людей інавколишньому середовищу;
  • відмінна стійкість до впливу несприятливих погодних факторів.

Від чого залежить розмір вікон в хрущовці?

Розміри вікон в хрущовці завжди індивідуальні. Перед їх виготовленням необхідно виконати детальні виміри. Широкий спектр послуг пламету включає в себе скління хрущовок з урахуванням особистих потреб і побажань клієнтів.

Віконне обладнання може бути доповнено дитячим замком або спеціальними ручками з ключами для захисту від випадкового розтину стулок дітьми. Колірна гамма металопластикових вікон в хрущовці широка і різноманітна. Можна вибрати білосніжний варіант, який завжди виглядає благородно і привабливо. Якщо вас цікавлять вікна KBE або Rehau  з імітацією дерева, то зверніть увагу на вироби в коричневих тонах.

Стандартні розміри вікон в панелі хрущовок складають приблизно 1,3х1,3-2,05 м.  У кожній квартирі ширина і висота вікна можуть бути різними, тому перед їх установкою важливо ретельно виміряти його габарити.

Нюанси, які завжди слід враховувати при установці вікон в хрущовці

При установці пластикових вікон важливо враховувати розташування  будинку і квартири. Якщо вікна виходять на північну сторону, то доцільно буде встановити конструкції з поліпшеними теплозберігаючими властивостями.

При розміщенні квартири на сонячній стороні відмінним рішенням стане установка склопакетів, що перешкоджають надлишку тепла в житло. Якщо вікна виходять на галасливу магістраль, то доречно буде встановити вікна з широким профілем і хоча б двокамерні склопакети.

За допомогою спеціального клапана для клімат-контролю можна запобігти надмірному скупченню вологи, що часто пов’язано з поганою системою вентиляції в хрущовці.

Установка вікон на кухні в хрущовці

Пластикові вікна для хрущовці: переваги використання

Розміри вікна на кухні в хрущовці можуть бути різними, і  часто він не збігається з типовими вимірами конструкцій. Площа кухні в таких будинках зазвичай становить 6-7 кв. Підвіконня в них найчастіше вузькі і широкі, що завжди слід враховувати при виготовленні пластикових віконних блоків.

Установка вікна в хрущовці на кухні вимагає професійних вимірів віконного отвору.  Фахівці компанії Plamet знають всі тонкощі вимірювання  і установки пластикових вікон в цегляних і панельних  будинках.

Зазвичай розмірвікна в цегляній хрущовці на кухні безпосередньо залежить від ширини підвіконь. Чим ширше підвіконня, тим більше габарити віконних конструкцій.

Тонкощі скління балконів в хрущовці

Скління балконів в хрущовці за допомогою пластикових конструкцій – один з ефективних варіантів оптимізації простору в будинках старого зразка. Він допомагає уникнути передчасного руйнування конструкцій і забезпечує надійний захист від руйнівного впливу дощу, снігу, сильних вітрів і підвищеної вологості.

Ціна скління балкона в хрущовці залежить від типу і площі скління. Одним з креативних варіантів скління балкона в хрущовці є установка французьких вікон. За допомогою високих вікон можна забезпечити відмінний доступ природного світла в приміщення. Комфортні умови для захисту приміщення від цікавих очей перехожих можна створити за допомогою спеціальної тонувальної плівки або із застосуванням спеціальних ролет і жалюзі.

Виберіть для себе оптимальні варіанти скління квартири в хрущовці. Головне – це ваше відчуття комфорту і захищеності!

Передзвоніть
мені