Переваги установки алюмінієвих розсувних вікон на балконі

17.01.2023
Переваги установки алюмінієвих розсувних вікон на балконі

Алюмінієві розсувні вікна ідеально підходять для скління лоджій і балконів.  Продукція практична, надійна і проста у використанні.  Установка алюмінієвих розсувних вікон на балконі допомагаєраціонально використовувати  простір.

Стулки вікон плавно переміщаються  за допомогою роликів, які розташовуються на спеціальних рейках. По всьому каркасу є ущільнювачі, які захищають приміщення від холоду, вологи і морозу.

Чому варто вибрати розсувні системи з алюмінію?

Установка розсувних вікон на балконі має масу переваг, серед яких такі:

  • висока стійкість до пошкоджень і деформацій;
  • хороша стійкість до дії несприятливих погоднихфакторів – палючого сонця, дощу і снігопадів;
  • стійкість до впливу високих і низьких температур.

Завдяки невеликій вазі виробів з’являються широкі можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень.  Розсувні системи не бояться поривів вітру, в результаті яких скло може розбитися.

Алюмінієві розсувні вікна

Алюмінієві розсувні вікна для балкона не вимагають особливогодогляду.  Скупчення пилу і бруду видаляються вологою ганчіркою.  Після установки розсувних вікон для французького балкона потрібно стежити за чистотою  елементів системи і правильною роботою рухомих елементів фурнітури.  Іноді використовується спеціальна заглушка для вікон, щоб захистити раму від бруду і надати їй більш естетичний вигляд.

При використанні розсувнихх алюмінієвихсистем усуваються труднощі з провисаючими заслінками. Вони володіють відмінними шумопоглинаючими властивостями. При необхідності  на вікна встановлюються москітні сітки.

Види алюмінієвих розсувних систем

Існують «холодні»  і «теплі» вікна з  алюмінію. Конструкції з холодним профілем використовуються там, де тіРМутеплювачі особливо не потрібні, а вікна встановлюються з метою огородження.

Теплий алюмінієвий профіль для розсувних вікон володіє хорошими теплозберігаючими властивостями завдяки продуманій конструкції. Вони мають два алюмінієвих профілю, з’єднаних між собою за допомогою спеціального теплового містка. Такі вікна мають відмінні теплоізоляційні властивості.

Раздвижні системи на балконі виготовляються на замовлення.  Клієнти самостійно визначають, який тип системи буде встановлений на їх балконі або лоджії. Все залежить від призначення приміщення і особистих переваг клієнтів.

Довірте монтаж алюмінієвих розсувних систем тільки професіоналам!

Установки алюмінієвих розсувних вікон

Алюмінієві розсувні системи встановлюються не тільки на лоджіях і балконах. Їх установка широко застосовується  для облаштування перегородок в офісах  і  зимових садах, квартирах і заміських будинках.  Особливоважливо встановлювати r-mobile системи в будинках старого типу, де балкони мають невелику площу.

За допомогою алюмінієвих розсувних систем можна економно використовувати простір приміщень. Особливо це зручно для любителів вирощувати рослини, адже в таких випадках немає необхідності переставляти квіти в горщиках з одного місця на інше.

Plamet встановлює алюмінієві розсувні вікна на замовлення. Наші фахівці рекомендують кращі варіанти скління замовникам і виконують роботи оперативно, з дотриманням всіх технологічних норм.  Крім установки, ми надаємо послуги з регулювання розсувних вікон на балконі.

Обирайте найбільш практичні та  функціональні варіанти скління для вашого затишку та комфорту!

Передзвоніть
мені