Новинка: металопластикові двері з 3D панелями! Майбутнє настало, і воно доступне кожному!

07.04.2021

Польсько-українська корпорація Plamet рада повідомити про новинку в каталозі товарів. Це металопластикові 3D двері, що стали хітом продажів і «улюбленцями» у клієнтів Пламет. Ця технологія (тривимірна графіка) дозволяє втілити в життя найкреативніші ідеї і нестандартні рішення.

За що покупці люблять двері з 3D панелями

Двері з 3D облицюванням в нашому виконанні (це унікальний продукт на ринку) здатні задовольнити найвибагливішого  замовника. Це стильні вхідні двері, в яких в якості наповнення застосовуються спеціальні панелі з ефектом 3Д:

 1. Вони «не бояться» вологості, негативних зовнішніх чинників ззовні.
 2. Металопластикові 3D двері вхідні представлені в різних варіантах виконання, тому еффектно підкреслюють індивідуальність стилю і екстер’єр.
 3. Вони ефективно захищають тепло в будинку, завдяки високому коефіцієнту опору теплопередачі у панелей (1.15 м2 с / Вт).
 4. Ви також прикладаєте руку до створення «шедевра»: є можливість комплектації будь-якою фурнітурою з урахуванням ваших смакових запитів, потреб і фінансових можливостей.
 5. ПВХ 3D двері можна замовити в декількох стильних кольорах, які виглядають дуже статусно: Золотий дуб, Темний дуб, Антрацит.
 6. Тривалий термін експлуатації (від 10 років). Це вигідне капіталовкладення, так як двері багато років будуть служити вірою і правдою, не втрачаючи первісних якостей і характеристик, естетичності зовнішнього вигляду.
 7. Відмінні показники механічної міцності. Це можливо за рахунок створення спеціального каркаса і царгового з’єднання.
 8. На поверхні виробу не з’являються тріщини і здуття.
 9. За конструкцією легко доглядати, вона не боїться агресивних чистячих речовин.
 10. Так як ви співпрацюєте безпосередньо з виробником, виключаючи посередників, на пластикові 3D двері ціна залишається демократичною, чим ми дуже пишаємося!

В якості основи для дверей використовується стандартна вхідна група, високо оцінена замовниками Plamet! Потім наповнюємо її панелями МДФ, стійкими до негативного впливу ультрафіолету, вологи і інших несприятливих факторів, щоб на виході отримати ідеальне поєднання функціональності і краси.

Доступна розкіш в кожен будинок

Доступна розкіш в кожен будинок

Ми довели на практиці, що пластикові 3D двері здатні приємно дивувати! Вони відразу ж привертають увагу своїм ефектом натуральної деревини, природним візерунком, об’ємом. Ми намагаємося задовольнити запити кожного клієнта, тому робимо пропозицію ще більш «смачною»:

 • Мінімізація вартості готового продукту. Ми використовуємо якісну сировину, але є виробником, тому націнка на готову двері мінімальна.
 • Велика кількість стильових і колірних рішень. Вам не доведеться йти на компроміси.
 • Гарантія якості – всі двері сертифіковані.
 • Можливість модернізації – наприклад, ви можете замовити у нас 3D двері зі склопакетом або інші варіанти виконання.
 • На ринку ви просто не знайдете аналогів, так як це авторська запатентована технологія, якої просто немає рівних. Вона поєднує в собі доступність, стиль, найвищу функціональність і інновації. Все, як ми любимо в Пламет!

Просто зв’яжіться з нами, і разом ми підберемо ідеальний варіант дверей для кожного окремо взятого випадку. Також не можемо не нагадати, що аж до самого кінця квітня буде діяти знижка в 20% на цю групу товарів. Ви можете собі це дозволити!

Передзвоніть
мені