Нестандартні пластикові вікна: їх види, декор і безпека

12.05.2023
Нестандартні пластикові вікна: їх види, декор і безпека

Біле прямокутне вікно ПВХ з однією або двома стулками – такі конструкції підходять для багатоповерхових будинків і споруд, де навряд чи можна пофантазувати з формами, фактурами і кольорами. А ось в приватних будинках, в котеджах, в незвичайних комерційних будівлях пластикові нестандартні вікна виглядають досить оригінально.  Не кожен виробник готовий  запропонувати складні конструкції в незвичайному дизайні, тому потрібно відразу вибирати компанію, яка зможе запропонувати повний спектр рішень для одного об’єкта.

Необхідність покупки нестандартних пластикових вікон виникає, коли проводиться будівництво або ремонт:

 • заміські будинки і котеджі;
 • офісні будівлі;
 • музеї та храми;
 • торговельні та виставкові об’єкти;
 • горища, горища;
 • будівлі, які потребують ексклюзивних архітектурних рішень.

Декор і колірні схеми

На нестандартні пластикові вікна ціна  в першу чергу визначається складністю конструкції, типом фурнітури і типом декору.

 • Тоновані. Скло покривається спеціальною плівкою різних відтінків для захисту від ультрафіолету і надмірної уваги перехожих і сусідів.
 • Ламінування. Ламінований профіль зазвичай представлений імітацією натурального каменю і дерева, включаючи відтінок і фактуру природного матеріалу. Конструкції витримують підвищену вологість і різкі перепади температур.
 • Скошування. Навіть звичайне кутове кухонне вікно може стати предметом гордості, якщо використовується така технологія, як фасування. Коли на краю скла створюється фаска, виникає ефект обсягу поверхні.

Якщо в будинку живе дитина, то необхідно подбати про його безпеку. При установці безпечних вікон в дитячій батьки повинні перевірити, щоб конструкції були обладнані замком фурнітури, обмеженим доступом до отвору стулки, міцними і надійними склопакетами.

Види вікон в нестандартному виконанні

Основними видами віконних конструкцій з незвичайною формою є круглі, арочні, а також трикутні, трапецієподібні і панорамні.  У кожному конкретному випадку пластикові нестандартні вікна підбираються під архітектурні особливості будівлі, загальну концепцію  фасаду, а також з урахуванням функціональності і практичності віконної системи.

Нестандартні пластикові вікна на складі

 • Кругла форма. Він прекрасно гармонує зі склепінчастими дахами, а якщо говорити про приміщення, то намагаються купувати нестандартні пластикові вікна для горищ, горищ і підвалів.
 • Арочна форма. Такі конструкції з правильними округлими формами у верхній частині частіше встановлюють при реконструкції старих будівель, в заміських котеджах на других або третіх поверхах, а також на першому поверсі у виставкових і комерційних будівлях у вигляді величезних віконних систем з посиленим профілем.
 • Трикутна форма. Замовити нестандартні пластикові вікна трикутної форми можна, коли в архітектурі будівлі важлива чітка геометрія. У таких випадках площа нижньої частини стіни практично повністю зайнята віконним отвором, в той час як природного світла в приміщенні стає набагато більше.
 • Трапецієподібна форма. Необхідність покупки нестандартних пластикових вікон такої форми виникає, якщо віконний отвір і сама стіна не дозволяють встановити звичайне прямокутне вікно. У більшості випадків це горищне приміщення, розташоване під скатним дахом.
 • Панорамні системи. Їх форма і розміри абсолютно різні – на всю стіну, в кутовому варіанті. Найчастіше монтаж здійснюється при будівництві веранди, тераси, зимового саду або верхніх поверхів багатоповерхівок.
Передзвоніть
мені