Металопластикові вікна для котеджів і будинків: хороші вікна для хорошого життя

14.05.2021
Металопластикові вікна для котеджів і будинків

Життя у власному будинку / котеджі – мрія багатьох людей. Все ваше, підійдіть до вікна і насолоджуйтеся краєвидами … До речі, про металопластикові вікна: польсько-українська міжнародна компанія «Plamet» створює високоякісні рішення на власному технологічному виробництві. Ми робимо хороші вікна для хороших людей.

Металопластикові вікна для будинків / котеджів: робимо на совість!

Металопластикові вікна ідеально підходять для установки в приватні будинки і котеджі. Кожне замовлення унікальне, так як ми вирішуємо завдання клієнта, збираючи по «пазлам» підсумкову «картинку»:

 • Холодне або тепле скління? Це 2 принципово різних типу. Холодне скління підходить для тих будинків, що використовуються тільки в теплу пору року. Тепле скління підходить для будинків, в яких цілий рік «кипить» життя.
 • Склопакети можуть бути різними по енергоефективності, здатності зберігати тепло, шумоізоляції та іншим критеріям. Ми підберемо ідеальне рішення для кожного окремо взятого замовлення.
 • Дизайн і підсумковий зовнішній вигляд вікон. Ми здатні втілити в життя найкреативніші ідеї.

Переваги вікон від Plamet: Якщо дивитися у вікна, то в найкращі!

Вікна «Пламет» вигідно відрізняються від продукції, представленої на ринку:

 • Продукція випускається на власному високотехнологічному сучасному виробництві в місті Черкаси. Це дозволяє створювати вироби класу LUX, даючи на них гарантію терміном 5 років і здійснювати післягарантійне обслуговування.
 • Plamet – компанія повного циклу. Вирішивши замовити у нас металопластикові вікна для котеджів і будинків, ви отримуєте обслуговування «під ключ», починаючи з грамотних вимірів, закінчуючи монтажними роботами.
 • Багатий вибір моделей, що відкриває простір для реалізації творчих ідей при організації простору будинку.

Це найочевидніші переваги купівлі вікон у виробника Plamet, та як ви отримуєте стильні, функціональні, довговічні конструкції:

 1. Євровікна від «Plamet» гарантують тривалий термін експлуатації, тому що не бояться вологи, перепадів температур, легко витримують цикли «відкривання-закривання» десятки тисяч разів.
 2. Конструкція з пластика і металу забезпечує високий рівень звуко- і теплоізоляції (з урахуванням наявного бюджету і потреб замовника).
 3. Екологічна чистота і безпека виробів для здоров’я людини і домашніх вихованців.
 4. Простота використання і догляду.
 5. Багаті дизайнерські можливості. Ви можете вибрати на свій смак профіль, склопакети за властивостями і якостями, кольору та інші параметри, щоб вікна могли стати невід’ємною частиною інтер’єру та служили вірою і правдою довгі роки.
 6. Демократична вартість цього різновиду вікон.

Якість профілю ПВХ має пріоритетне значення, і «Plamet» створює віконні конструкції, які відповідають усім нормативам.

ТОП причин купити вікна для котеджу у «Пламет»

Якщо ви плануєте покупку вікон для будинку або котеджу, варто підійти до цього питання максимально відповідально і вибрати виробника, здатного запропонувати найвигідніші умови:

 • Якісна посилена фурнітура, яка багато в чому визначає комфорт і довговічність використання.
 • Тут можна створити будь-який вид віконних конструкцій за кількістю стулок, методу відкривання, числа камер в профілі і склопакеті і іншим параметрам.
 • Широкий спектр додаткових опцій (москітні сітки, захист від дітей, тонування, декоративне оздоблення та інші варіації).
 • Коректний монтаж – запорука того, що вікна безвідмовно працюватимуть роками. Для всіх робіт майстра компанії застосовують сертифіковані матеріали і професійний інструмент, щоб монтажні заходи проводилися за нашими високими стандартами.
 • Доступні ціни без прихованих комісій і переплат.

Зараз ви можете вивчити асортимент, задати питання нашим консультантам, уявити, як класно, якщо у вашому будинку / котеджі будуть першокласні вікна.

Передзвоніть
мені