Металеві двері 60 см: гармонійне поєднання функціональності та естетики

13.02.2023
Металеві двері 60 см

Вхідні двері – важлива складова будь-якого житла. Вона обмежує особистий простір домочадців, ненав’язливо підкреслює смаковіпереваги господарів і їх соціальне становище. В якості оптимального варіанту вхідних дверей для квартири, приватного будинку або офісного приміщення відмінно підходить конструкція з металу.

Переваги дверного полотна 60 см

Мталлические двері 60 см надійно захищає житло від сторонніх і впливу негативних погодних факторів.  З її допомогою вдається підтримувати затишну і спокійну атмосферу в будинку. Завдяки відмінним естетичним властивостям двері гармонійно доповнює будь-яке приміщення.

Plamet виготовляє сталеві двері на замовлення,  які забезпечують комфортні та безпечні умови в будинку. 60-сантиметрова  металева  вхідні двері  має безліч переваг, серед яких такі:

  • висока стійкість до механічних пошкоджень;
  • відмінні показники теплозбереження і шумопоглинання вхідних дверей;
  • високий ротдо руйнівного впливу вогню.

Якщо ви хочете захистити своє житло від крадіжки зі зломом і незаконного вторгнення, пропонуємо вам купити вхідні двері 60 см. Ціна конструкції в компанії Plamet прийнятна і завжди відповідає якості.

Які фактори впливають на надійність конструкцій?

У ходових металевих дверях, 60 см зазвичай складаютьсяз двох сталевих листів товщиною 2 мм, які виготовляються методом холодної прокатки. Між листами є  шар утеплювача – мінеральна вата. По всьому периметру полотна прокладається спеціальна пломба, яка забезпечує хорошу герметичність конструкції.

Двері шириною 60 сантиметрів полотна зазвичай відкриваються назовні, що допомагає уникнути злому за допомогою віджиму. Функціональність і довговічність металевих вхідних дверей безпосередньо залежить від таких критеріїв:

  • матеріали, які використовуються при їх виготовленні;
  • конструктивні особливості виробів;
  • правильний монтаж.

Компанія Plamet пропонує вигідне замовлення балконного вікна і дверей. Ціна наших конструкцій демократична, так як ми працюємо зпостачальниками практичних матеріалів, стійких до зносу.

Вибирайте для свого будинку двері з металу, які допомагають створити комфортний мікроклімат в будинку і захистити від зловмисників!

Передзвоніть
мені