Французький балкон

В шаленому ритмі життя кожен хоче знайти свою зону релаксу та відпочинку, тож панорамні вікна не залишать байдужими жодного. Сидячи в кріслі з філіжанкою кави власники французьких балконів мають можливість спостерігати за вогнями улюбленого міста, насолоджуватись в повній мірі краєвидами – саме це є головною перевагою у рішенні оздобити свій балкон французьким склінням.

Французький балкон Київ

Що являє собою французький балкон?

Французький балкон  – це архітектурний термін, являє собою скління вікнами від підлоги до стелі. Такі вікна можуть бути в білому кольорі або в ламінації, зі звичайним склом або тонуванням. Компанія Plamet може запропонувати безліч дизайнерських рішень у потребі скління французького балкону та балконного блоку на будь який смак.

Французький балкон Черкаси
Наши роботи Французький балкон «під ключ»
Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  Які проблеми допоможе вирішити питання французького скління?

  • Кожен власник першою перевагою французького скління отримає для себе насолоду денним світлом, що також допоможе знизити споживання електроенергії.
  • Обравши такий варіант оздоблення балкону візуально можливо збільшити площу своєї оселі.
  • Одним з плюсів такого вибору є мінімізація додаткових робіт з оздоблення балкону. Панорама вирішить багато дизайнерських ідей.
  • Французькі балкони у спальню максимально відповідають тенденціям світової моди в оздобленні будинків, тому власник оселі після встановлення матиме ще більш вишуканий та сучасний екстер`єр та інтер`єр будинку.
  • Можливість економії в подальшому за рахунок відсутності потреби в додатковому утепленні, чого буде потребувати стандартне скління лоджі.

  На що слід звернути увагу щоб доцільно прийняти рішення у установці французького балкону

  • Французький балкон не передбачає встановлення підвіконня ,тому варто задуматись чи готовий власник залишитись без такої переваги.
  • Миття скла в французькому склінні займає баліше часу, адже площа засклення більша.
  • Якщо ваш балкон знаходиться на сонячній стороні доцільно встановити мультифункціональне скло для додаткового захисту від нагрівання склопакету влітку, та захисту приміщення від спеки.
  • Французьке скління терасси передбачає додаткове навантаження на плиту, тому доцільно викликати спеціаліста, який об`активно огляне приміщення та зробить висновок щодо можливості встановлення, чи можливо буде потрібне додаткове посилення плити.

  На сьогоднішній день французький  балкон це найпопулярніший вид скління. Тому що це, стильно, красиво, по сучасному, потребує менших фінансових та часових затрат.

  • Замовити французький балкон у м. Київ
  • Замовити французький балкон у м. Черкаси
  Вас цікавить типовий балкон?
  Замовте балкон за пару кліків
  Французький балкон
  Балкон П-подібної форми
  Балкон Г-подібної форми
  Лоджія
  Балкон Еркер

   Нашi роботи
   Пластикові вікна
   Балкони та Лоджії
   Вікна для котеджу
   Вікна для офісу
   Французький балкон
   Параметри вікна
   1 300
   мм
   1 300
   мм
   Отримати прорахунок
   Як ми працюємо
   1
   Замовлення зворотного дзвінка
   2
   Професійний замір вікон
   3
   Укладання договору
   4
   Нові вікна вже встановлені
   Безкоштовний виїзд на замір Київ Черкаси

    Передзвоніть
    мені