Китайські металеві двері – хороша якість за доступною ціною чи ні?

23.05.2023
Китайські металеві двері - хороша якість за доступною ціною чи ні?

Ще зовсім недавно практично будь-який китайський продукт асоціювався з низькою якістю і крихкістю. Але сьогодні виробники з Китаю повністю зламали цей стереотип, в тому числі і виготовляють китайські вхідні двері.  Звичайно, все залежить від конкретного виробника і його стандартів дверей, тому необхідно знати, як  купити китайську вхідні двері і вибирати її характеристики,  виходячи зі своїх потреб.

Чому частіше вибирають подвійні конструкції?

Купуючи китайські вхідні двері, багато хто зупиняє свій вибір на системі, що складається з двох дверних полотен, розташованих одна за одною. І якщо перші двері –  це в основному захист від брухту і несанкціонованого доступу, то друга – захист від холоду і додаткова звукоізоляція.

Подвійні китайські вхідні двері встановлюються  в таких випадках:

 • технологічні обмеження;
 • достатня ширина дверного отвору;
 • передбачає проект будівлі або дизайн інтер’єру.

Що стосується об’єктів установки, то це можуть бути:

 • квартири, приватні будинки і котеджі;
 • офісні будівлі;
 • комерційні та адміністративні об’єкти;
 • історичні будівлі;
 • технічні приміщення.

Краще один раз купити китайську вхідні двері з якісного металу, ніж економити на фурнітурі, другому полотні та інших додаткових комплектуючих, щоб згодом витратити ще більше коштів на виправлення помилок.

Переваги подвійних дверей з металу

Китайські залізні двері завоювали таку популярність з кількох причин:

 • Вони мають високий клас захисту. Навіть якщо перші двері зламані (що малоймовірно), другі двері затримають зловмисників до приїзду поліції;
 • Відмінний рівень теплоізоляції, якщо порівнювати зі звичайною дверною конструкцією. Цей параметр дуже важливий, якщо двері йде безпосередньо на сходовий майданчик;
 • Довголіття. На відміну від комбінації метал-дерево, такі подвійні системи більш надійні – витримують підвищену вологість в приміщенні, витримують фізичні навантаження і не вимагають регулярного обслуговування;
 • Китайські вхідні двері з металу коштують дешево, і це теж важливий фактор при виборі оптимального варіанту.

Особливості установки

Щоб встановити систему, що складається з двох дверей, необхідно забезпечити достатню монтажну товщину отвору. Його можна назвати достатнім тільки тоді, коли в закритому стані ніякі елементи дверей не стикаються один з одним.  Це створить повітряний прошарок для додаткової теплоізоляції і дозволить уникнути пошкодження ручок і заклинювання замків.

Розміри китайських вхідних дверей, а також сторона, з якої вони відкриваються, не повинні заважати іншим сусідам відкривати свої  двері. Це ж правило стосується приватних будинків і котеджів, коли при відкриванні дверей технічного приміщення або підвалу головний вхід в будинок блокується. Всі ці моменти обумовлені технікою безпеки.

При установці конструкції можна непогано заощадити, якщо зовнішня поверхня не має декору і ламінованого покриття – ціна на двері автоматично знижується. Китайські вхідні конструкції можуть бути виконані з якісною обробкою тільки всередині. Перевага такого спектаклю в тому, що ви не привертаєте уваги злодіїв і грабіжників.

Які проблеми можуть виникнути і як їх вирішити

Китайські вхідні двері часто представлені в стандартних розмірах, які можуть не підійти для занадто маленької посадки або тамбура. Якщо доводиться вибирати систему меншого розміру зі зменшенням простору між дверима, то ручки краще розмістити на різних рівнях, щоб вони не заважали один одному.

Також може виникнути проблема з вічком, коли потрібно заздалегідь відкрити одні двері, щоб побачити, хто стоїть на сходовому майданчику. Для цього достатньо встановити на зовнішнє полотно проекційну систему, і вивести екран з нього в квартиру.

Внутрішню стулку можна «облагородити» за допомогою штучного освітлення, дзеркального полотна, кольоровихпла-липких панелей, МДФ і дерева. Не забувайте про хороші ущільнювачах – вони не дозволять неприємним запахам з входу проникнути в приміщення.

Китайські вхідні металеві двері сьогодні стали найдоступнішим і вигідним варіантом завдяки своїй різноманітності, можливості вибору ступеня надійності та інших параметрів.  Не варто переживати, що  двері китайська. Вхідна група з такими ж характеристиками, але відрізняється країною виробництва, нічим не гірше продукції відомих європейських брендів. Досить порівняти товщину полотна, фурнітури та інших комплектуючих, щоб зробити правильний вибір.

Висновок

Металеві двері за доступною ціною

Якщо порівнювати ціну і якість дешевих дверей з Китаю і бюджетних дверей українського виробництва, то саме останні мають кращу якість за більш доступною ціною.

Передзвоніть
мені